Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Tainele Ortodoxiei > Pocainta
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 26.02.2010, 12:30:22
raisa2006 raisa2006 is offline
Member
 
Data înregistrării: 11.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 88
Implicit ati trait astfel de stari?

Mie, care tot ce tine de biserica mi se parea pana acum greu de facut( de ex. daca era vineri si trebuia sa tin post ,ziua respectiva mi se parea cea mai lunga si mai trista zi, nu mai spun ca rugaciunile mi se pareau lungi si plictisitoare s.a)acum observ ca m am schimbat. Si asta datorita Voua, celor care ati infiintat acest site si mi ati raspuns la intrebari.Acum postesc si eu dar sunt sigura ca daca nu m as ruga nu as putea posti. Rugaciunea care imi place fffff mult este Acatistul Domnului nostru Iisus Hristos.Tot ce fac, fac cu placere inteleg ca altul este sensul vietii noastre pe pamant si incerc sa L vad pe Dumnezeu in toate. De multe ori ma simt ca un copil care incepe pentru prima data sa mearga si ma bucur ca v-am gasit . Imi pun si multe intrebari ,la unele nu gasesc raspuns la altele le gasesc aici pe forum. Multumesc ca existati! Cred ca nu sunt singura in situatia asta si as vrea sa citesc si alte pareri.
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Se poate ierta un astfel de pacat ? marianmarian Generalitati 22 05.10.2013 09:45:59
Stari de neliniste VasileDana4 Generalitati 3 26.11.2012 18:28:33
Am trait s-o aud si pe asta... antiqu Generalitati 89 18.01.2010 17:03:11
Daca ar fi trait... silverstar Generalitati 32 10.03.2009 00:15:08