Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Sfanta Scriptura > Rugaciuni
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 07.10.2014, 16:05:19
oanastanoi oanastanoi is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 07.10.2014
Mesaje: 3
Implicit Rugaciune de grup pt. Ghita - tata

Buna ziua, trecem printr-o situatie delicata si avem nevoie de o RUGACIUNE IN GRUP pt. GHITA - tata-socru care a suferit un cumplit accident ... http://ziarulceahlaul.ro/intrat-cu-masina-sub-remorca/

Noi ne rugam iar daca exista cineva care doreste sa se roage alaturi de noi, Dumnezeu sa ii dea sanatate si sa-l rasplateasca dupa inima lui ...

Va multumesc !

P.S. Va rog sa ma iertati daca deranjez ... am vazut ca aici oameni se roaga si am indraznit si eu ...
Reply With Quote
  #2  
Vechi 07.10.2014, 16:12:52
oanastanoi oanastanoi is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 07.10.2014
Mesaje: 3
Implicit

Buna ziua, trecem printr-o situatie delicata si avem nevoie de o RUGACIUNE IN GRUP pt. GHITA - tata-socru care a suferit un cumplit accident ...

Noi ne rugam iar daca exista cineva care doreste sa se roage alaturi de noi, Dumnezeu sa ii dea sanatate si sa-l rasplateasca dupa inima lui ...

Va multumesc !

P.S. Va rog sa ma iertati daca deranjez ... am vazut ca aici oameni se roaga si am indraznit si eu
Reply With Quote
  #3  
Vechi 07.10.2014, 22:57:27
Ioan_Cezar Ioan_Cezar is offline
Banned
 
Data înregistrării: 17.06.2014
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.618
Implicit

Amară știre, mare necaz. Deși văd că nu a răspuns nimeni, mulți vor fi citit deja mesajul dvs. și s-au rugat deja Bunului Dumnezeu; atâta doar că nu vor să se afișeze ostentativ, aici.
Creștinul se roagă în taină, el nu face paradă.
De acum, soarta socrului dvs. e în mâinile doctorilor și ale Domnului. Facă-Se Voia Lui, Care e mereu Iubire de oameni.
Doamne ajută!
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare