Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 25.12.2010, 22:34:15
mela me's Avatar
mela me mela me is offline
Member
 
Data înregistrării: 25.12.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 98
Implicit Despre parintele Cristian Pomohaci

Doamne ajuta!

Am auzit de parintele Cristian Pomohaci ca ar savarsi minuni, ca-ti cunoaste trecutul si asa mai departe; zic multi ca e foarte cautat, trebuie programare ca sa ajungi la el; in ultima vreme l-a cautat o ruda de-a mea si mi l-a recomandat si mie. As vrea sa stiu si parerea voastra despre acest parinte sau daca sunt dintre voi care au interactionat direct cu parintele.



Sarbatori pline de bucurii!:)
Reply With Quote
  #2  
Vechi 25.12.2010, 22:40:47
ioan_strainul
Guest
 
Mesaje: n/a
Arrow Pr: Cristian Pomohaci

Roagate bunului Dumnezeu sati deschida calea si sati arate ce trebuie sa faci , si El te va Indruma , Eu vad in acest Parinte O bunatate si o Liniste cum rar se poate vedea pe fata cuiva , nu zic sa fii deacord cu mine insa creceteaza si vei vedea daca am dreptate
Salva Intru cei de Sus Lui Dumnezeu si pe pamInt Intre oameni Pace si buna voire amin amin amin +++ +++ +++ +++
Reply With Quote
  #3  
Vechi 25.12.2010, 22:51:32
Iulita Iulita is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 01.02.2010
Locație: Galati
Religia: Ortodox
Mesaje: 149
Implicit Despre Pr Cristian Pomohaci

daca doriti un Parinte cu adevarat duhovnicesc, mergeti la Pr. Justin Parvu de la Manastirea Petru Voda si nu va mai pierdeti vremea cu oameni care nu stiti daca miracolele le face de la diavol sau de la Dumnezeu. Dumnezeu sa ne lumineze calea! Craciun fericit
Reply With Quote
  #4  
Vechi 26.12.2010, 22:07:33
ioan_strainul
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit despre Pr: Cristian Pomohaci

Citat:
În prealabil postat de Iulita Vezi mesajul
daca doriti un Parinte cu adevarat duhovnicesc, mergeti la Pr. Justin Parvu de la Manastirea Petru Voda si nu va mai pierdeti vremea cu oameni care nu stiti daca miracolele le face de la diavol sau de la Dumnezeu. Dumnezeu sa ne lumineze calea! Craciun fericit


+++++ ++++++ +++++++ ++++++++++ ++++++++++++++++++++++++

Draga mea daca ai avut o experenta neplacuta sau ai cunostinta de faptul ca acest Parinte ar fi stapInit de Duhul Necurat sau de Devolul cum spui tu atunci nu te sfii spune sa aflam si noi care Inca mai credm ca Darul Preotiei este dat de Dumnezeu si nu de Parerile noastre : Depinde de fiecare Primitor cum foloseste Daru ce a primit Unu a primit Un talant si la ingropat altul a ptimit doi sa a adus rod Indoit Inmultind talantii dat lui , Insa judecata a facuto StapInul acelui Rob nu Lumea sau noi sarmani , daca sunt cazuri care se dovedesc si se confirma atunci nu zic nimic Insa numai asa sa ne aflam ca vorbim ne cred ca este bine ;
Acum iartama si nu fii suparata Incearca sa Intelegi ce am spus si daca gasesti ca nu am spus bine nu fii suparata ci iartama ca si Dumnezeu ne iarta pe toti pentru multele pacate care le facem .


SLAVA TATALUI SI FIULUI SI SFINTULUI DUH AMIN
+++ +++ +++ +++
SARBATORI FERICITE SI LA MULTI ANI SA TRAITI SI SA VA BUCURATI DE BUNATATEA LUI DUMNEZEU SI DE NASTEREA DOMNULUI NOSTRI IISUS HRISTOS
amin amin amin
Reply With Quote
  #5  
Vechi 27.12.2010, 16:05:48
horatiu.miron's Avatar
horatiu.miron horatiu.miron is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 15.04.2010
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 816
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mela me Vezi mesajul
Am auzit de parintele Cristian Pomohaci ca ar savarsi minuni, ca-ti cunoaste trecutul si asa mai departe; zic multi ca e foarte cautat, trebuie programare ca sa ajungi la el; in ultima vreme l-a cautat o ruda de-a mea si mi l-a recomandat si mie. As vrea sa stiu si parerea voastra despre acest parinte sau daca sunt dintre voi care au interactionat direct cu parintele.
Concurs! Sesizati diferentele:

Citat:
În prealabil postat de mela me Vezi mesajul
Am auzit de vrajitoarea Stafida ca ar savarsi minuni, ca-ti cunoaste trecutul si asa mai departe; zic multi ca e foarte cautata, trebuie programare ca sa ajungi la ea; in ultima vreme l-a cautat o ruda de-a mea si mi-a recomandat-o si mie. As vrea sa stiu si parerea voastra despre aceasta vrajitoare sau daca sunt dintre voi care au interactionat direct cu vrajitoarea.
Pentru premii, trimiteti-mi un mesaj privat.
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum sonatur.

User vechi: hmiron.
User si mai vechi: scrabble.
Reply With Quote
  #6  
Vechi 27.12.2010, 16:36:01
Melissa
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de horatiu.miron Vezi mesajul
Concurs! Sesizati diferentele:



Pentru premii, trimiteti-mi un mesaj privat.
Asta-i tare de tot..:-)))
Reply With Quote
  #7  
Vechi 27.12.2010, 17:34:39
s1c2h3m4i5d6t7 s1c2h3m4i5d6t7 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 01.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 31
Implicit

Fiti foarte precauti in legatura cu pr.Pomohaci.Mergeti la pr.Iustin Parvu si nu la cei vazatori cu diavolul. Acest preot a adus in biserica si penticostali sa predice...exact ce a zis pr.Arsenie Boca,ca-n Ardeal vor predica in biserici ortodoxe ,penticostalii.Si apoi e f.simplu:daca ai dubiu in privinta lui,roaga-te sa te intelepteasca daca e preot cu har sau cu altceva si ai sa cunosti SIGUR un semn.Eu am cunoscut.Din cantat cantece.unele de curvie,cum bine a remarcat si Mihaela Radulescu in emisiune,dupa ce parintele a cantat un cantec popular despre mai multe mandre,din cantat nu capeti duh de adevar,ci din mucenicie,asa ca parintele Iustin ce a stat 15 ani in inchisoare..
Reply With Quote
  #8  
Vechi 04.01.2011, 12:16:37
mela me's Avatar
mela me mela me is offline
Member
 
Data înregistrării: 25.12.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 98
Implicit

Doamne ajuta si An Nou Fericit!

Ideea era sa aflu mai multe despre parintele Pomohaci, nu ca as vrea sa merg, desi am primit "recomandare", voiam sa aflu mai multe de la voi ca am tot auzit de acest parinte, dar nu suntem in masura sa-l judecam noi, eu cred in continuare in Dumnezeu si Iisus Hristos, nimic nu va schimba asta:)
Multumesc de raspunsuri,apreciez( mi-a placut partea cu talantii), sa stiu sa ii zic si rudei mele mai multe despre parinte.
__________________
Nihil sine Deo.
Primim ceea ce oferim.
Reply With Quote
  #9  
Vechi 04.01.2011, 12:38:59
colaps's Avatar
colaps colaps is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 21.04.2010
Locație: dor de Moldova...
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.210
Implicit

Care „părintele” Pomohaci ? E doar Pomohaci, a încetat a mai fi părinte când l-a lăsat pe drac să-l stăpânească și atunci când l-a adus pe sectantul Vladimir Pustan să propovăduiască în Sfânta Biserică, unde toți „credincioșii” făceau pe nebunii și strigau „Amin” mai des decât respirau.

Priviți și vă îngroziți! http://www.youtube.com/watch?v=gGNCVOVihek

Feriți-vă de stârpituri!!
__________________
Sunt împotriva: avortului, homosexualității, sectelor, ateismului, masoneriei, păgânătății, ereziilor, ecumenismului, băncilor, cipurilor și actelor cu cip, politicianismului și a părăsirii patriei.

Să ascultăm de poruncile lui Dumnezeu și atât! Viitoarele legi și acțiuni statale nu vor duce decât la compromiterea noastră ca ființe dumnezeiești și la pierderea libertății. Noi nu suntem legați de aceste rânduieli lumești deșarte și satanice, ci doar de voia Domnului!
Reply With Quote
  #10  
Vechi 04.01.2011, 14:23:40
medusa medusa is offline
Banned
 
Data înregistrării: 11.12.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 324
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mela me Vezi mesajul
Doamne ajuta!

Am auzit de parintele Cristian Pomohaci ca ar savarsi minuni, ca-ti cunoaste trecutul si asa mai departe; zic multi ca e foarte cautat, trebuie programare ca sa ajungi la el; in ultima vreme l-a cautat o ruda de-a mea si mi l-a recomandat si mie. As vrea sa stiu si parerea voastra despre acest parinte sau daca sunt dintre voi care au interactionat direct cu parintele.
si rudei tale ce i-a spus? lucruri adevarate din trecut? ce urmeaza sa i se intample in viitor? niscaiva pacate comise?
Reply With Quote
Răspunde

Tags
pomohaci

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Cristian Pomohaci si Vasile Marcus ,ce parere aveti despre muzica lor? tigerAvalo9 Generalitati 53 30.08.2017 12:36:24
Parintele Cristian Pomohaci nutzy Mari Duhovnici si predicile lor 332 26.05.2013 16:37:11
Cristian Pomohaci maxx2000ro Generalitati 14 05.05.2010 14:54:24
Cristian pomohaci catalinabalhui Stiri, actualitati, anunturi 2 20.07.2009 20:32:37
Parintele Arsenie Papacioc despre parintele Justin: “ARE DREPTATE!” tot-Laurentiu Stiri, actualitati, anunturi 3 20.01.2009 05:57:26