Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Stiri, actualitati, anunturi
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 12.03.2010, 15:32:33
emiliulia emiliulia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.10.2009
Locație: dorohoi,strada transilvaniei numarul 11
Religia: Ortodox
Mesaje: 153
Implicit Caut un servici cat de urgent

Va rog din suflet multi ma cunoasteti si stiti cine sunt imi pun un cv aici in speranta ca cineva ma poate ajuta cu un servici,lucrez in pvc (tamplarie pvc si aluminiu)de 14 ani avansat in domeniu confectionez orice profil geamuri ,usi ,orice forma ,imi caut disperat de lucru am incercat peste tot si nu am primit un raspuns pozitiv caut in orice domeniu sa lucrez ca orice va rog din suflet daca cunoasteti ceva de un servici sau ca se angazeaza undeva poate ma puteti ajuta am mare nevoie de un servici nu mai pot sa supravetuiesc cu familia asa eu sunt cintit si muncitor si fulltime as lucra oriunde daca cunoasteti va rog din suflet lasatimi un mesaj privat va dau mai multe detalii si fisa fiscala pe 2009 si contractul unde am lucrat in ultimii doi ani ,va rog din suflet ,va multumesc frumos si Doamne ajuta .
Reply With Quote
  #2  
Vechi 12.03.2010, 18:05:26
sergiu's Avatar
sergiu sergiu is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 23.06.2007
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 451
Implicit

Presupun ca ar fi bine sa indici in ce oras cauti de munca. Doamne ajuta!
__________________
Doamne, Dumnezeul meu, desi nu am facut nici un bine inaintea Ta, da-mi dupa harul Tau, sa pun inceput bun.
Reply With Quote
  #3  
Vechi 12.03.2010, 21:49:24
emiliulia emiliulia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.10.2009
Locație: dorohoi,strada transilvaniei numarul 11
Religia: Ortodox
Mesaje: 153
Implicit Doamne ajuta

Daca se poate in Tulcea sau daca nu cat mai aproape de Tulcea safi fie usor sa pot veni acasa din cand in cand la familia mea ,constanta ,Galati ,bucuresti dar daca se poate in alt oras merg deoarece nu gasesc si am mare nevoie de un servici cat de urgent va multumesc Doamne ajuta.
Reply With Quote
  #4  
Vechi 17.03.2010, 10:03:59
emiliulia emiliulia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.10.2009
Locație: dorohoi,strada transilvaniei numarul 11
Religia: Ortodox
Mesaje: 153
Implicit Doamne ajuta

Va rog din suflet ajutatima nu am gasit nimic pana in acest moment ,majoritatea miau spus ca ma vor suna dar nu stie sigur cand ,am datorii si vine si chiria sa o platesc zilele astea si nu ma pot descurca ,ajutatima poate stiti un servici si pentru mine ,va rog din suflet Doamne ajuta .
Reply With Quote
  #5  
Vechi 23.03.2010, 02:41:54
ierusalim
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit Colaborare

Citat:
În prealabil postat de emiliulia Vezi mesajul
Va rog din suflet ajutatima nu am gasit nimic pana in acest moment ,majoritatea miau spus ca ma vor suna dar nu stie sigur cand ,am datorii si vine si chiria sa o platesc zilele astea si nu ma pot descurca ,ajutatima poate stiti un servici si pentru mine ,va rog din suflet Doamne ajuta .
Ceea ce va pot propune este urmatoarea:
- pentru persoanele pe care le aduceti sa cumpere produse din Tara Sfanta, Ierusalim veti primi 10-15% din suma totala.
Daca sunteti interesat, putem comunica pe e-mail: contact_tarasfanta@yahoo.com. Produsele le puteti vedea pe site: www.tarasfanta.info
In curand vor aparea si alte produse. Doamne ajuta. Sper sa va pot fi de folos cu ceva
Reply With Quote
  #6  
Vechi 23.03.2010, 08:08:43
emiliulia emiliulia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.10.2009
Locație: dorohoi,strada transilvaniei numarul 11
Religia: Ortodox
Mesaje: 153
Implicit Doamne ajuta

Multumesc din suflet pentru ca doriti sa ne ajutati va voi contacta prin email Dumnezeu sa va binecuvanteze pe toti.
Reply With Quote
  #7  
Vechi 23.03.2010, 23:16:48
iustin10 iustin10 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 02.01.2010
Mesaje: 2.305
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ierusalim Vezi mesajul
Ceea ce va pot propune este urmatoarea:
- pentru persoanele pe care le aduceti sa cumpere produse din Tara Sfanta, Ierusalim veti primi 10-15% din suma totala.
Daca sunteti interesat, putem comunica pe e-mail: contact_tarasfanta@yahoo.com. Produsele le puteti vedea pe site: www.tarasfanta.info
In curand vor aparea si alte produse. Doamne ajuta. Sper sa va pot fi de folos cu ceva
"In setea Mea,mi-au dat sa beau otet..."
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
O mama cu 3 copilasi are nevoie de un servici BebeGeo Umanitare 19 08.01.2012 06:23:40
ce rugaciune spunem pt servici nou? Mirela0110 Generalitati 7 21.11.2011 16:35:25
Familie VS Servici Mirela0110 Generalitati 16 19.06.2010 19:52:00
rugaciune/acatist pentru a obtine un servici/reusi la un interviu lexie_uk Rugaciuni 4 22.03.2010 00:00:59
Caut urgent molitfe! venypad Generalitati 2 26.04.2009 01:16:47