Forum Crestin Ortodox

Forum Crestin Ortodox (http://www.crestinortodox.ro/forum/index.php)
-   Generalitati (http://www.crestinortodox.ro/forum/forumdisplay.php?f=503)
-   -   Referendum national pentru demiterea parlamentului anticonstitutional si ilegitim (http://www.crestinortodox.ro/forum/showthread.php?t=15183)

Kronos 05.07.2012 13:19:26

Ioi, Kikyo, ce propagandă politică ai început să faci pe un forum religios. Mai că nu te identific cu cea de acum câteva zile care afișa sfiala virginei ce nu se arunca în nicio polemică cu nimeni și dorea pace printre toți. Spui că alții îi „pupă în fund” pe PD-Liști, dar atitudinea ta e identică cu a lor, numai că tu ții cu USL.

Între timp,
Vin ai noștri, pleacă ai noștri
Noi ne bucurăm ca proștii

kikyo_ea 05.07.2012 13:27:59

Citat:

În prealabil postat de Kronos (Post 456518)
Ioi, Kikyo, ce propagandă politică ai început să faci pe un forum religios. Mai că nu te identific cu cea de acum câteva zile care afișa sfiala virginei ce nu se arunca în nicio polemică cu nimeni și dorea pace printre toți. Spui că alții îi „pupă în fund” pe PD-Liști, dar atitudinea ta e identică cu a lor, numai că tu ții cu USL.

Între timp,
Vin ai noștri, pleacă ai noștri
Noi ne bucurăm ca proștii

Nu tin nici cu ei ar n.am de unde alege! Si nu ma pot abtine cand vad atata bataie de joc.

vsovivi 05.07.2012 13:35:51

Citat:

În prealabil postat de kikyo_ea (Post 456520)
Nu tin nici cu ei ar n.am de unde alege! Si nu ma pot abtine cand vad atata bataie de joc.

Nici io... :18:

:6:

kikyo_ea 05.07.2012 13:35:58

In politica nimeni nu este curat total. Asta e portretul politicianului universal insa cand vine vorba de ales, categoric dintre doua rele il aleg pe ala mai putin rau. IMI CER SCUZE kronos ca vb asa dar stiu foarte bine ce a facut acest regim si cata bataie de joc este in toate planurile atorita lui. Medici badjocoriti, oambeni insultati si multe altele. Eu sunt educatoare. Stii cum e din 9 milioane sa fii educator? Aduci de acasa mobila, pui bani pt caietele copiilor, pictezi gradinita si multe altele din pasiune. In rest ce primesti? Bataie de joc, ne indeamna sa plecam. Am dreptul sa raman in tara mea, sa fac ceea ce imi place si sa educ copii din tara in care traiesc. Nu cerem salarii imense sau nu stiu ce lucruri. Dar nu sa isi bata joc de noi in asa hal! Asta nu permit. Toate au o limita si noi am suportat destule. Stii ce nea.u facut cand am vrut sa facem greva? Ne.au amenintat ca ne dau afara. Au venit cu lista de la judet sa ne am cnp-urile daca vrem greva. Asta nu e comunism?

Adriana Cluj 05.07.2012 13:38:09

Citat:

În prealabil postat de kikyo_ea (Post 456504)
Gura! Nu iti convine, pupa.l in fund! Vorbim dupa, ca mai rau n.are cum sa fie! Du-te si fa niste plecaciuni si poate il pune pe regele Mihai dupa ce isi cere scuze ca l.a facut in fel si chip!
Jos Basescu!

Jos Basescu!

Jos Basescu!

Kikio, mai ai putin si-i dai doua suturi! :24: :24: :24:

kikyo_ea 05.07.2012 13:38:23

Scuze pentru greselile de scriere. Intru de pe mobil ca doarme bebe. :)

kikyo_ea 05.07.2012 13:38:59

Scuze Adriana :D

iuliu46 05.07.2012 13:39:11

Citat:

În prealabil postat de kikyo_ea (Post 456524)
In politica nimeni nu este curat total. Asta e portretul politicianului universal insa cand vine vorba de ales, categoric dintre doua rele il aleg pe ala mai putin rau. IMI CER SCUZE kronos ca vb asa dar stiu foarte bine ce a facut acest regim si cata bataie de joc este in toate planurile atorita lui. Medici badjocoriti, oambeni insultati si multe altele. Eu sunt educatoare. Stii cum e din 9 milioane sa fii educator? Aduci de acasa mobila, pui bani pt caietele copiilor, pictezi gradinita si multe altele din pasiune. In rest ce primesti? Bataie de joc, ne indeamna sa plecam. Am dreptul sa raman in tara mea, sa fac ceea ce imi place si sa educ copii din tara in care traiesc. Nu cerem salarii imense sau nu stiu ce lucruri. Dar nu sa isi bata joc de noi in asa hal! Asta nu permit. Toate au o limita si noi am suportat destule. Stii ce nea.u facut cand am vrut sa facem greva? Ne.au amenintat ca ne dau afara. Au venit cu lista de la judet sa ne am cnp-urile daca vrem greva. Asta nu e comunism?

Pai nu a zis Udrea ca o sa construiasca crese si gradinite ? :1:

http://www.money.ro/elena-udrea--vom...al_982876.html

maria32 05.07.2012 13:40:46

Citat:

În prealabil postat de kikyo_ea (Post 456503)
Acest Hitler al romaniei trebuie inlaturat urgent! Cei din afara se informeaza doar din.auzite, fara sa ste realitatea din interior. Si Nicholas S. l.a.vazut cat e de idiot. Nici mucii nu ii dai pe el si era de inteles gestul facut cu mana. Nu ai cu cine discuta. Ne.a facit de tot rahatul peste tot. Avadut tot ce se putea vinde. E normal sa il placa unii straini, americanii sau altii ca executa tot ce i se spune. Vinde tot, calca peste cadavre. AJUNGE!!! Ne.am.saturat de atata.bataie de joc!

un Hitler nu dar un dictator clar ne trebuie. Unul care sa ne puna la munca! Voi nu vedeti ca toata lumea in tara asta sta si freaca menta si comenteaza ce fac politicienii? Daca ar fi muncit toti imediat dupa 89 nu s-ar mai fi ajuns aici.
Defapt intreaga criza mondiala e creata de oameni care nu se mai satura sa consume sa consume si iar sa consume. Si apoi dam in cap politicienilor (nascuti si crescuti tot de noi - ca doar nu-s picati din cer ci au si ei bunici, mame, tati tot romani sau alta natie care ar fi ea (nu s-a nascut nimeni prim ministru ci toti au facut si la olita ca noi toti).
Tot ii dati inainte cu hotia hotia hotia. Hai sa fim seriosi, Nu ar putea nimeni fura atat de mult daca toti oamenii ar munci si ar fi seriosi. Au salarii mari, au vile, au afaceri. Da, bravo lor! sa aiba. Cine va tine sa nu aveti si voi? Hai sa nu-mi spuneti ca nu sunt legi, ca nu s-au dat credite pentru investitii ca mor de ras aici.

kikyo_ea 05.07.2012 13:40:54

Citat:

În prealabil postat de vsovivi (Post 456523)
Nici io... :18:

:6:

Pai si atinci? De ce ii faci atata propagana lui base? Eu nu mai inteleg...


Ora este GMT +3. Ora este acum 19:58:22.

Rulează cu: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.