Forum Crestin Ortodox

Forum Crestin Ortodox (http://www.crestinortodox.ro/forum/index.php)
-   Generalitati (http://www.crestinortodox.ro/forum/forumdisplay.php?f=503)
-   -   Un adevarat crestin-ortodox (http://www.crestinortodox.ro/forum/showthread.php?t=12277)

cocacoc 21.02.2011 11:49:45

Ce sa combat cand sunt de acord cu ce a spus , si n-are cine sa se apere din moment ce n-am nominalizat pe nimeni. Mai uita-te o data in dictionar, chiar si la link-ul pe care l-ai dat tu. Si poate poti sa raspunzi ontopic sau sa incetezi sa mai scriii aici, simplu .

Melissa 21.02.2011 11:54:45

Citat:

În prealabil postat de cocacoc (Post 340169)
Ce sa combat cand sunt de acord cu ce a spus , si n-are cine sa se apere din moment ce n-am nominalizat pe nimeni. Mai uita-te o data in dictionar, chiar si la link-ul pe care l-ai dat tu. Si poate poti sa raspunzi ontopic sau sa incetezi sa mai scriii aici, simplu .

Eeee acum chiar ne crezi prosti pe toti....

camy_d 21.02.2011 11:58:39

Citat:

În prealabil postat de cocacoc (Post 340169)
Ce sa combat cand sunt de acord cu ce a spus , si n-are cine sa se apere din moment ce n-am nominalizat pe nimeni. Mai uita-te o data in dictionar, chiar si la link-ul pe care l-ai dat tu. Si poate poti sa raspunzi ontopic sau sa incetezi sa mai scriii aici, simplu .

BÂRFÍ, bârfesc, vb. IV. Tranz., intranz. și refl. recipr. A (se) vorbi de rău, a (se) ponegri, a (se) defăima, a calomnia, a cleveti.

Parcă am mai văzut asta pe undeva prin topic.

mirabela 21.02.2011 12:08:44

mai bine pacea, decat dreptatea.

calator prin ploaie 21.02.2011 12:38:10

Citat:

În prealabil postat de camy_d (Post 340151)
Serios :21: Așa ceva n-ar putea spune nici creștin, nici eretic, nici ateu, nici satanist, nimeni, sigur ai scris bine? :21:

Aici cred ca a fost vb de "sfanta" graba la scris..Cel putin asa cred eu!

cocorel 21.02.2011 13:36:38

iar ne doare
 
dara ce ne doare de grija altora din ipostaza "smerita"si "crestina": "ia te uita ce ne-crestini sunt altii fata de mine,crestinul ortodox perfect".

dianagroza 21.02.2011 13:39:09

Citat:

În prealabil postat de cocorel (Post 340203)
dara ce ne doare de grija altora din ipostaza "smerita"si "crestina": "ia te uita ce ne-crestini sunt altii fata de mine,crestinul ortodox perfect".

De ce nu-i combati acolo unde au postat? Atfel... le dai si dreptul la replica.
In acest sens, ii combati cu ce stii tu, nu cu ce urmaresti sa zica altul.
Are dreptate Melissa.

cocorel 21.02.2011 13:49:37

Citat:

În prealabil postat de dianagroza (Post 340205)
De ce nu-i combati acolo unde au postat? Atfel... le dai si dreptul la replica.
In acest sens, ii combati cu ce stii tu, nu cu ce urmaresti sa zica altul.
Are dreptate Melissa.

Pai aia ziceam si eu ca are dreptate Melissa.Raspunsul meu era la intrebarea de deschidere a topicului draga.Ca tare doare pe cine a deschis subiectul de cat sunt altii de necrestini dara ia uitati la ce mandrete de ortodox adevarat oi fi eu daca intreb asta.Scuze daca nu ma exprim asa de bine.

dianagroza 21.02.2011 13:53:59

Citat:

În prealabil postat de cocorel (Post 340211)
Pai aia ziceam si eu ca are dreptate Melissa.Raspunsul meu era la intrebarea de deschidere a topicului draga.Ca tare doare pe cine a deschis subiectul de cat sunt altii de necrestini dara ia uitati la ce mandrete de ortodox adevarat oi fi eu daca intreb asta.Scuze daca nu ma exprim asa de bine.

Nu prea tolerez exprimarile cu "draga", mi se par ironice...
Sincer, nu vad ce treaba ar avea cineva sa stabileasca in functie de anumite afirmatii statutul de "adevarat crestin ortodox".
Fiecare e liber sa zica ce vrea, cum fiecare va raspunde pentru fiecare cuvant.
Acest topic trebuie inchis.

cocorel 21.02.2011 14:06:28

si intolerat
 
Citat:

În prealabil postat de dianagroza (Post 340217)
Nu prea tolerez exprimarile cu "draga", mi se par ironice...
Sincer, nu vad ce treaba ar avea cineva sa stabileasca in functie de anumite afirmatii statutul de "adevarat crestin ortodox".
Fiecare e liber sa zica ce vrea, cum fiecare va raspunde pentru fiecare cuvant.
Acest topic trebuie inchis.

Iaca ca si daca nu tolerezi si eu as putea zice iara draga dupa cum citez "fiecare e liber sa zica ce vrea".Dara mai bine ma abtin ca vrei sa inchizi si topicul chestie cu care iarasi sunt de acord si atunci nu stiu cu ce te-am suparat eu oare asa de tare.


Ora este GMT +3. Ora este acum 17:47:18.

Rulează cu: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.