Forum Crestin Ortodox

Forum Crestin Ortodox (http://www.crestinortodox.ro/forum/index.php)
-   Generalitati (http://www.crestinortodox.ro/forum/forumdisplay.php?f=503)
-   -   Aniversari membri forum (http://www.crestinortodox.ro/forum/showthread.php?t=4929)

MarinaAlca 14.11.2008 01:44:05

Aniversari membri forum
 
Deschid acest topic ptr a ne alatura gandurile frumoase si urarile de bine , la ceas aniversar, pentru colegii nostri de forum ... cu unii dintre ei ne-am mai razboit, pe altii i-am indragit de la bun inceput, dar haide ca incepand de astazi, (prima zi a postului Craciunului) sa alungam din inimile noastre resentimente si antipatii din trecut si sa facem loc unei calde si sincere urari de LA MULTI ANI!

MarinaAlca 14.11.2008 01:53:36

14 noiembrie LA MULTI ANI MIRELA!
 
[SIZE=3]Sa credem in prietenie!... In vindecarea adusa de lacrimi, rasete si in povesti impartasite... in legaturile formate din incredere si adevar.....
Sa credem in puterea mainii ce o strange pe alta, in clipe de durere ... si in miracolul zambetelor si imbratisarilor spontane.....
Si chiar daca viata nu este asa cum ne-o dorim, chiar daca cei pe care-i iubim ne supara adesea, SA IERTAM SI SA UITAM!
SA ZAMBIM SI SA NE BUCURAM in aceasta zi de sarbatoare!
Din partea mea, un gand drag, cu urare de sanatate,
[/SIZE][SIZE=3]multumire launtrica si [/SIZE][SIZE=3]belsug in casa.....[/SIZE]
[SIZE=3]iar Maicuta Domnului sa iti fie pururea alaturi, la ceas de tristete, la ceas de bucurie...
LA MULTI SI BUNI ANI DRAGA MIRELA!
[/SIZE][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Sam/LOCALS%7E1/Temp/msohtml1/01/clip_image002.jpg[/IMG]
[SIZE=3][/SIZE]

MarinaAlca 14.11.2008 02:14:58

Continuare
 
1 atașament(e)
Si ptr ca sunt catastrofica la capitolul atasament poze, asta e tot ce am fost in stare sa adaug ca si dar virtual

mirelat 14.11.2008 07:36:42

Citat:

În prealabil postat de MarinaAlca (Post 100582)
[SIZE=3]
Sa credem ... si in miracolul zambetelor si imbratisarilor spontane.....
[/SIZE][SIZE=3]
LA MULTI SI BUNI ANI DRAGA MIRELA!
[/SIZE]

http://www.crestinortodox.ro/forumac...6&d=1226617982

:6: multumesc din suflet, marina! ma bucur tare mult cand Dumnezeu imi scoate in cale oameni in stare sa daruiasca neconditionat! :25:

MarinaAlca 14.11.2008 07:59:44

Un buchet in dar .. dupa ce am mai castigat 2 neuroni!!!
 
http://www.buchete.ro/imgs/85.jpg

mirelat 14.11.2008 08:05:58

esti intr-adevat maiastra!~ iar buchetul e superb!!! :11:

costel 14.11.2008 09:58:56

Sanatate Mirela. Sa-ti traiesti fiecare zi, ca fiind ziua ta de nastere.

cristiboss56 14.11.2008 10:52:39

Mirela draga, multa sanatate, bucurii, sa fi iubita, iar cele de folos sa-ti fie alaturea neancetat. La multi ani ! Te rog tot odata sa ma ierti de te-am mahnit vreodata . Cristian Stefan P.
:25:

philalex 14.11.2008 13:19:03

o avem ...:11:un sarbatorit?La multi ani din suflet iti doresc...Dumnezeu sa Te calauzeasca pe drumul tau! Toate bune! O zi superba!

tigerAvalo9 14.11.2008 16:30:08

Mirela ,LA MULTI ANI si tot ce iti doresti tu,multa sanatate ,multe impliniri si numai fericiri.

Si nu in ultimul rand:


http://www.efocatering.ro/CAKE.jpg


http://www.flori-flori.ro/resources/...file_726_m.jpg

nede_mar 14.11.2008 22:16:09

"La multi ani Mirela! Multa sanatate, fericire, noroc si implinirea tuturor dorintelor, iar Bunul Dumnezeu s-a iti calauzeasca pasi pe un drum drept plin de lumina! S-a ai nimai bucurii alturi de cei dragi!:53:

Noesisaa 14.11.2008 23:13:18

La multi ani, si fie ca toate dorintele cele bune sa ti se indeplineasca! :)

(Acestea fiind spuse -- ar fi asa de bine daca s-ar gasi cineva sa schimbe titlul topicului mai pe romaneste, suna un pic cam anapoda asa cum este )

dorinastoica14 14.11.2008 23:19:42

Ce frumos! Sa-ti aniversezi ziua de nastere in prima zi a postului Craciunului. Iti doresc si eu sa ramai mereu aceea femeie minunata si cu dreapta socoteala asa cum te-am cunoscut de aici de pe forum.Sa ai bucuriile minunate pe care Dumnezeu le daruieste celor care il iubesc si harul pe care l-am simtit prin cuvintele pe care le-ai trimis in Eter.Sa aduci un cuvant bun in fiecare zi,sa faci o fapta buna caci doar cuvantele si faptele raman in urma noastra !
LA MULTI ANI!:53::6:

mirelat 15.11.2008 08:54:03

:9: ei bine, dragilor, cam tarziu am ajuns si eu la intalnirea de astazi (pentru mine e tot AZI) cu voi, dar... mai bine mai tarziu decat niciodata! multumiri din suflet pentru gandurile voastre, frumoase sau mai putin frumoase, declarate sau nu, si iertare pentru orice suparare, cu voie sau fara de voie, pe care am pricinuit-o. Sa dea Domnul sa fim cu totii un pic mai buni de-acum inainte!

:6: Va imbratisez cu mult drag PE TOTI! :25:

S-AVEM UN POST BINECUVANTAT!

mirelat 15.11.2008 09:14:49

Citat:

În prealabil postat de tigerAvalo9 (Post 100613)
Mirela ,LA MULTI ANI si tot ce iti doresti tu,multa sanatate ,multe impliniri si numai fericiri.

Si nu in ultimul rand:
http://www.flori-flori.ro/resources/...file_726_m.jpg


ohhh, un tort de flori e prima data cand primesc... multumesc pentru un dar asa deosebit :5:

veilur 15.11.2008 11:27:56

Multi ani de acum inainte si sa-i umpli pe toti cu cele duhovnicesti!

Negroponte 15.11.2008 15:46:14

La multi si fericiti ani Mirela!Domnul Hristos sa te daruiasca cu darurile Sale cele bogate!:1:

mara2008 15.11.2008 15:46:49

cu intarziere LA MULTI ANI!
 
[COLOR=#f4faff]Explozie de mugur scaldata-n lumina sa îti fie viata, izvor nesecat de liniste sa iți fie sufletul,...[/COLOR]

[COLOR=#5d79be][/COLOR]
[COLOR=#5d79be][/COLOR]
Explozie de mugur scaldata-n lumina sa îti fie viata, izvor nesecat de liniste sa iți fie sufletul, rasarit in zare senina sa iti fie gandul. Fericire si multa sanatate! La multi ani!

mirelat 15.11.2008 21:38:10

sa fiti iubiti cu totii!
 
Citat:

În prealabil postat de veilur (Post 100675)
Multi ani de acum inainte si sa-i umpli pe toti cu cele duhovnicesti!

Citat:

În prealabil postat de Negroponte
La multi si fericiti ani Mirela!Domnul Hristos sa te daruiasca cu darurile Sale cele bogate!:1:

Citat:

În prealabil postat de mara2008
Explozie de mugur scaldata-n lumina sa îti fie viata, izvor nesecat de liniste sa iți fie sufletul, rasarit in zare senina sa iti fie gandul. Fericire si multa sanatate! La multi ani!

Doamne ajuta!... multumesc muuult pentru urari!

MarinaAlca 05.02.2009 12:25:08

La multi si frumosi ani ptr colegul nostruhttp://www.crestinortodox.ro/forumac...c/birthday.gif a1ynsudyty la implinirea minunatei varste de 20 ani!!! Sa ne traiesti Aline!!!

dorinastoica14 05.02.2009 13:00:35

[SIZE=4][COLOR=red]"La multi ani"[/COLOR][/SIZE]
Alin Sa ai mereu:53: suflet tanar credinta,nadejde si dragoste!

adorcrysti 05.02.2009 14:13:37

5 atașament(e)
Imi face deosebita placere sa urez tututor celor ce se nevoiesc pe acest forum si familiilor acestora multa sanatate.Fiecare zi este o binecuvantare si un dar de la Dumnezeu,trebuie primita in sufletele noastre cu bucurie si multumire.O vorba buna poate indulci inima precum o ploaie de vara peste florile insetate.Din inima va urez toate cele bune si frumoase.
Cu mult drag si respect pentru voi toti,Cristi.

nastac_miruna 05.02.2009 15:13:02

LA MULTI ANI pentru frumoasa varsta de 20 ani!
Bunul Dumnezeu sa-ti calauzeasca pasii mereu!

http://www.floridelux.ro/!res/fls/bu...tin.jpg.i.jpeg

Crestin_Simona 05.02.2009 16:04:56

Citat:

În prealabil postat de adorcrysti (Post 113829)
Imi face deosebita placere sa urez tututor celor ce se nevoiesc pe acest forum si familiilor acestora multa sanatate.Fiecare zi este o binecuvantare si un dar de la Dumnezeu,trebuie primita in sufletele noastre cu bucurie si multumire.O vorba buna poate indulci inima precum o ploaie de vara peste florile insetate.Din inima va urez toate cele bune si frumoase.
Cu mult drag si respect pentru voi toti,Cristi.

Si noi tie Cristi!
Iti multumim de aceste preafrumoase flori.

ory 05.02.2009 16:43:43

Ieri a fost ziua mea si,din pacate,nu am primit nici o urare din partea colegilor de pe forum.Am stat pana tarziu,iar dimineata am deschis calculatorul de curiozitate,sa vad daca macar o persoana a sesizat din datele personale,ca este ziua mea.Nici una!
Nu sunt copil ca sa ma bosumflez!,asa ca,nu-i nimic...poate mai vin si altele.
Oricum,am primit flori foarte frumoase.
Multumesc Lui Dumnezeu pentru tot,sunt o persoana fericita si constienta de tot ceea ce are,fizic,spiritual si afectiv.
Va doresc sanatate si multe bucurii,tuturor!

nastac_miruna 05.02.2009 17:04:08

La multi ani
 
LA MULTI ANI!
Regret din suflet ca nu am verificat ieri dar ma gandesc ca mai bine mai tarziu decat niciodata!
Iti doresc sa ai multe bucurii si liniste sufleteasca! Dumnezeu sa-ti ocroteasca intreaga familie!

http://www.floridelux.ro/!res/fls/bu...ii.jpeg.i.jpeg

dorinastoica14 05.02.2009 17:15:51

Citat:

În prealabil postat de ory (Post 113867)
Ieri a fost ziua mea si,din pacate,nu am primit nici o urare din partea colegilor de pe forum.Am stat pana tarziu,iar dimineata am deschis calculatorul de curiozitate,sa vad daca macar o persoana a sesizat din datele personale,ca este ziua mea.Nici una!
Nu sunt copil ca sa ma bosumflez!,asa ca,nu-i nimic...poate mai vin si altele.
Oricum,am primit flori foarte frumoase.
Multumesc Lui Dumnezeu pentru tot,sunt o persoana fericita si constienta de tot ceea ce are,fizic,spiritual si afectiv.
Va doresc sanatate si multe bucurii,tuturor!

[SIZE=4][COLOR=darkred]"La multi ani"[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#8b0000]Imi pare rau ca nu ai primit felicitari,esti o persoana deosebita,sa fii iubita si implinita.Dorina:53::6:[/COLOR]

Hartford 05.02.2009 17:34:27

La multi ani
 
Citat:

În prealabil postat de ory (Post 113867)
Ieri a fost ziua mea si,din pacate,nu am primit nici o urare din partea colegilor de pe forum.Am stat pana tarziu,iar dimineata am deschis calculatorul de curiozitate,sa vad daca macar o persoana a sesizat din datele personale,ca este ziua mea.Nici una!
Nu sunt copil ca sa ma bosumflez!,asa ca,nu-i nimic...poate mai vin si altele.
Oricum,am primit flori foarte frumoase.
Multumesc Lui Dumnezeu pentru tot,sunt o persoana fericita si constienta de tot ceea ce are,fizic,spiritual si afectiv.
Va doresc sanatate si multe bucurii,tuturor!

La multi ani Ory
Sa-ti dea Domnul viata lunga si fericita cu impliniri si sa fii mereu iubita.
http://alexbrie.net/myblog/images/168.jpg

Crestin_Simona 05.02.2009 18:15:06

Trandafiri pentru tine!!!
 
[quote=ory;113867]Ieri a fost ziua mea si,din pacate,nu am primit nici o urare din partea colegilor de pe forum.Am stat pana tarziu,iar dimineata am deschis calculatorul de curiozitate,sa vad daca macar o persoana a sesizat din datele personale,ca este ziua mea.Nici una!
Nu sunt copil ca sa ma bosumflez!,asa ca,nu-i nimic...poate mai vin si altele.
Oricum,am primit flori foarte frumoase.
Multumesc Lui Dumnezeu pentru tot,sunt o persoana fericita si constienta de tot ceea ce are,fizic,spiritual si afectiv.
Va doresc sanatate si multe bucurii,tuturor![/QUOTE

TRANDAFIRI PENTRU TINE!!!

Crestin_Simona 05.02.2009 18:26:38

Tot pentru ory!!!!!!
 
Iertare, dar cred ca multi dintre noi habar n-avem sa cautam dupa datele aniversare.
Si nu fi bosumflici, ca daca nu iti trece, atatea felicitari iti trimit pana ma baneaza careva de pe aici ca nu mai rezista ;-)
Si rog pe oricine sa imi explice cum sa pun iconite in text. Miruna mi-a explicat dar eu nu vad lateral nici o iconita, le vad doar pe cele de inceput de text (cred ca urmez eu sa ma bosumflez ca nu-s in stare de nimic cate odata...)

Crestin_Simona 05.02.2009 18:32:12

Tot pentru ory!!!!!!
 
Asta era prea frumoasa ca sa nu ti-o trimit!!!!!!!!!!!

Crestin_Simona 05.02.2009 18:52:18

Pentru MarinaAlca...
 
...caci este initiatoarea acestui topic! (somebody stop me...)

ory 05.02.2009 18:57:19

Va multumesc foarte mult!,pentru flori,pentru urari...pentru caldurica din sufletelul vostru,pe care am simtit-o cu adevarat.
Nu sunt bosumflici!
Flori,frumoase flori!!!....

Hartford 05.02.2009 19:15:43

Initiatoarea
 
Citat:

În prealabil postat de MarinaAlca (Post 100581)
Deschid acest topic ptr a ne alatura gandurile frumoase si urarile de bine , la ceas aniversar, pentru colegii nostri de forum ... cu unii dintre ei ne-am mai razboit, pe altii i-am indragit de la bun inceput, dar haide ca incepand de astazi, (prima zi a postului Craciunului) sa alungam din inimile noastre resentimente si antipatii din trecut si sa facem loc unei calde si sincere urari de LA MULTI ANI!

Trimit si eu pentru Marina aceste gingase flori de primavara.

http://www.util21.ro/relaxare/poze/flori/branduse_m.jpg

cristiboss56 05.02.2009 19:16:07

Citat:

În prealabil postat de ory (Post 113867)
Ieri a fost ziua mea si,din pacate,nu am primit nici o urare din partea colegilor de pe forum.Am stat pana tarziu,iar dimineata am deschis calculatorul de curiozitate,sa vad daca macar o persoana a sesizat din datele personale,ca este ziua mea.Nici una!
Nu sunt copil ca sa ma bosumflez!,asa ca,nu-i nimic...poate mai vin si altele.
Oricum,am primit flori foarte frumoase.
Multumesc Lui Dumnezeu pentru tot,sunt o persoana fericita si constienta de tot ceea ce are,fizic,spiritual si afectiv.
Va doresc sanatate si multe bucurii,tuturor!

Iertare, iertare, iertare ! ! ! Am intrat de atatea ori pe pagina ta, dar m-au furat albumele ! La multi ani Ory draga , multa sanatate , bucurii si impliniri alaturi de cei dragi tie si te rog inca odata sa-mi ierti imprastierea mintii mele. Sa fi binecuvantata !
:36:

cristiboss56 05.02.2009 19:21:25

Citat:

În prealabil postat de dorinastoica14 (Post 113809)
[SIZE=4][COLOR=red]"La multi ani"[/COLOR][/SIZE]
Alin Sa ai mereu:53: suflet tanar credinta,nadejde si dragoste!

Sa traiesti Tigrule ! Toti anii ce vor urma sa fie plini de roade bogate. Pace, liniste si numai bucurii . La multi ani cu sanatate ! Sa fi binecuvantat !
:36:

cristiboss56 05.02.2009 19:25:08

Pentru Alin :
Sa traiesti Tigrule ! Toti anii ce vor urma sa fie plini de roade bogate. Pace, liniste si numai bucurii . La multi ani cu sanatate ! Sa fi binecuvantat !
:36:

Anca-Miha 05.02.2009 19:25:42

La multi ani, Aline!
La multi ani, ory!
Dumnezeu sa va lumineze pasii in viata.

cristiboss56 05.02.2009 19:28:16

Pentru Alin :
Sa traiesti Tigrule ! Toti anii ce vor urma sa fie plini de roade bogate. Pace, liniste si numai bucurii . La multi ani cu sanatate ! Sa fi binecuvantat !

cristiboss56 05.02.2009 19:36:56

Mesajul cu Alin mi-a aparut de doua ori fara voia mea. Cred ca de suparare ca am intarziat la Ory , am apasat gresit. La multi ani tuturor si sa dea Bunul Dumnezeu sa fim cati mai multi ani impreuna pe acest forum minunat. Am o rugaminte Marina pentru ca esti initiatoarea topicului , cand vezi cate un uituc ca mine ca nu postez la timp urarea , tipa , fa ceva, da un mesaj pe privat pentru un "remember", te rog mult !
:36:


Ora este GMT +3. Ora este acum 22:24:46.

Rulează cu: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.