Forum Crestin Ortodox

Forum Crestin Ortodox (http://www.crestinortodox.ro/forum/index.php)
-   Generalitati (http://www.crestinortodox.ro/forum/forumdisplay.php?f=503)
-   -   Nu Urmati Apelul Avocatului Mihai Rapcea!!! (http://www.crestinortodox.ro/forum/showthread.php?t=5464)

razvan_m 29.01.2009 18:49:28

Nu Urmati Apelul Avocatului Mihai Rapcea!!!
 
Pentru miting de protest pe data de 11 februarie a.c. impotriva cipuirii pasapoartelor.
Nu aveti de unde sti, insa acest Mihai Rapcea este membru al sectei yoghine M.I.S.A [Miscarea de Integrare in Satana], precum si avocatul oficial al acestei secte, dupa cum ne-a informat admin.-ul sitului razboi intru cuvant.
Se pot gasi si alte cai decat mitingul propus de un avocat al diavolului, la propriu...

R.

tot-Laurentiu 29.01.2009 19:15:06

https://s31.postimg.org/zg08q7t63/jpg.png

tot-Laurentiu 29.01.2009 19:20:54

https://s31.postimg.org/zg08q7t63/jpg.png

tot-Laurentiu 29.01.2009 19:22:55

https://s31.postimg.org/zg08q7t63/jpg.png

tot-Laurentiu 29.01.2009 19:51:37

Daca chiar face parte din MISA este ceva periculos, insa initiativa de protest contra cipurilor este buna!

Oicum multumim pentru informatie!

Poate s-o fi facut crestin omul!

razvan_m 29.01.2009 19:51:47

Laurentiu, mnu te aprinde atat de repede: intra pe situl www.razbointrucuvant.ro si afla tot ce trebuie sa afli despre Rapcea: membru al M.I.S.A. si avocatul oficial al numitei secte satanice.
Este eretic,pur si simplu: insusi faptul ca a combinat de asa maniera cifrele nr. 1566 incat sa isa "666", adica numerologia, e considerat de Sfintii Parinti "stiinta dracilor teologi". Ce dovada mai mare vrei ca Rapcea e un eretic?

dulgherul 29.01.2009 20:26:50

Ce aveți cu omul, totuși?
 
Nu cunosc bine situația dar ideea, în principiu este bună.
Urmăriți mișcările care se impun de ue, sistematic.
Trebuie făcut ceva din timp. Altfel VOM FI OBLIGAȚI, într-o bună zi să faccem ceia ce nu ne place!!!

tot-Laurentiu 29.01.2009 20:46:17

Citat:

În prealabil postat de razvan_m (Post 112226)
Laurentiu, mnu te aprinde atat de repede: intra pe situl www.razbointrucuvant.ro si afla tot ce trebuie sa afli despre Rapcea: membru al M.I.S.A. si avocatul oficial al numitei secte satanice.
Este eretic,pur si simplu: insusi faptul ca a combinat de asa maniera cifrele nr. 1566 incat sa isa "666", adica numerologia, e considerat de Sfintii Parinti "stiinta dracilor teologi". Ce dovada mai mare vrei ca Rapcea e un eretic?

Daca este yoghin nu e bine!

scrabble 30.01.2009 15:50:24

Eu sunt agnostic si ma declar total impotriva acestei miscari perverse din partea statului, nu din motive religioase, ci din motive care tin de apararea dreptului la viata privata si la lipsa imixtiunii statului in aceasta viata privata.

Daca crestinii se declara a fi impotriva acestei initiative a statului, inseamna ca doresc acelasi lucru ca si mine. Daca yoghinii, budistii, hindusii si islamistii din tara asta sunt si ei impotriva, atunci doresc si ei acest lucru ca si mine.

Eu zic sa mergeti la miting si sa lasati diferentele de-o parte, nu conteaza DE CE vrea fiecare aceaste pasapoarte scoase in afara legii, conteaza ca SE VREA scoaterea lor in afara legii. Nu fiti copii, dati dovada de maturitate si lucrati impreuna cu toti cei care sunt impotriva legii acesteia injuste. Numai asa se poate face ceva.

Va puteti continua apoi conflictul cu MISA, cu masonii si cu extraterestrii in voie.

vsovi 30.01.2009 16:20:57

domnule, oriunde vetzi merge, de lejionari shi de misa n-o sa scapatzi ca ashtia peste tot se erijeaza ei la a face cele bune... pentru Dumnezeu ca se cred deja sfintzishori... sarmanii dar sunt de plans, shi vor shi pe altzii sa-i piarda in ashramurile ori lejiunile lor avocatzeshti... deci este foarte periculos sa ieshi in strada impreuna cu ei, dar shi singur este periculos ca orishice protest este o minirevolta, shi ne indemna parintele A.Papacioc, ca este de parere pentru o evolutzie fara revolutzie (la aia spirituala se gandea precis), de doua ori a repetat, shi ca tactica asta nu e buna fiindca e devreme, iar eu mi-am amintit de tactica mincinosului, pastorului mincinos care strga mereu, vine lupu ca sa alarmeze satul, shi nu venea lupul, shi cand a venit lupul shi Petrica a strigat, nimeni nu l-a mai crezut.... deci nici tactica nu e buna, shi iarashi a repetat de doua ori
shi spunea ca e de parere shi doreshte sa aiba linishte ca shi maine sa aiba linishte, adica se gandea sa nu intri in incurcatura, sa cazi in pacat.

acuma nu sunt eu chemat sa-i osandesc pe jidovi, pe lejionarii advocatzeshti ori pe membri MISA, dar

medicul Singvrey ori Sundarsing a murit martir pentru Hristos ucis de ai sai, shi el vorbea despre o Integrare in Dumnezeu, iar ashtia, yoghinii au schimbat shi au zis despre integrarea in absolut, shi de aia fac ei mishcarea aia in spirala, asha ca shi cifra 6 ca shasele este ca o spirala...

deci au rastalmacit yoghinii Adevarurile lui Sundarsing care vorbea altceva shi zicea despre Romania shi despre integrarea creshtinilor, a oamenilor in Dumnezeu... dar ei au schimbat sensul shi au facut din proorocia lui altceva shi au facut alta proorocie ca sa se foloseasca yoghinii aia care il urau pe Sundarsing pe Sigvrey de ce a venit la ei ca sa le strice credintza lor shi de aia l-or fi pacalit pe ashtia de la Misa, de i-a trimis sa se razbune pe noi shi sa ne faca ashramuri-bordel peste tot shi pe malul marii...

deci este o neintzelegere, sau reavointza din partea sectelor sau mishcarilor...

dar v-am zis shi eu, nu semnatzi cu nimeni, nici daca monahii se coalizeaza shi cer sa semnatzi, nu semnatzi nici cu ei darmite cu tot felul de amagitori... iar daca totushi va incumetatzi sa semnatzi, atunci cititzi de doua trei ori shi abea apoi semnatzi dupa ce va mai shi sfatuitzi cu cineva, eventual cu un avocat shi un lingvist ca sa va explice ce urmeaza sa semnatzi...

ca regula, nu semnatzi nimic, shi nu va datzi acordul la nimic.

Doamne Ajuta!


Ora este GMT +3. Ora este acum 17:54:37.

Rulează cu: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.