Forum Crestin Ortodox

Forum Crestin Ortodox (http://www.crestinortodox.ro/forum/index.php)
-   Generalitati (http://www.crestinortodox.ro/forum/forumdisplay.php?f=503)
-   -   Sunt ateu, intrebati-ma orice! (http://www.crestinortodox.ro/forum/showthread.php?t=7949)

AteulCelRau 30.12.2009 13:26:21

Sunt ateu, intrebati-ma orice!
 
Am venit aici pe forum sa lamuresc orice intrebari ati avea in privinta ateilor, nu cred ca am sa ma cert cu voi ca eu nu am nimic de castigat si voi aveti posibil ceva de pierdut, dar daca vreti dezbatere facem si asta. Intrebati orice.

Cateva lucruri care sa va supere dar daca vreti va explic de ce am opinia care o am. Sunt Pro avort, pro legalizarea prostitutiei si drogurilor usoare. Deasemenea am sa spun ceva care probabil va va tulbura pe multi, din punctul meu de vedere Credinta, Patriotismul si Religia sunt niste aberatii care ar trebui sa dispara de pe fata pamantului pentru ca noi toti sa traim intr-o lume mai buna si sa fim mai fericiti si uniti cu totii.

cristiboss56 30.12.2009 13:30:33

Citat:

În prealabil postat de AteulCelRau (Post 195249)
Am venit aici pe forum sa lamuresc orice intrebari ati avea in privinta ateilor, nu cred ca am sa ma cert cu voi ca eu nu am nimic de castigat si voi aveti posibil ceva de pierdut, dar daca vreti dezbatere facem si asta. Intrebati orice.

Bine ai venit ! M-a veselit întra tât id-ul tău cu "cel rău" încât m-ai blocat în a-ți pune întrebări momentan. Dar poți sta de vorbă cu un alt ultra simpatic ateu d'ul topcat .

lareine 30.12.2009 13:30:35

Si ce ai vrea sa fii intrebat, de exemplu? ;)

cristiboss56 30.12.2009 13:32:29

Citat:

În prealabil postat de lareine (Post 195255)
Si ce ai vrea sa fii intrebat, de exemplu? ;)

Uite lareine, mi-a venit o întrebare : de ce cel rău ?

glykys 30.12.2009 13:32:46

ce m-a inveselit postarea ateului celui rau! :21: ce tare, ai chef de vorba, adica esti "nevorbit" rau (vorba unui user de pe forum) si ai intrat aici. Bine ai venit.

Snyk13 30.12.2009 13:33:34

Buna
 
Daca ai ajuns aici pe forumul crestin ortodox atunci esti pe calea cea buna!!!
DOAMNE AJUTA_TI!!!

AteulCelRau 30.12.2009 13:36:27

Am pus cel rau in mod sarcastic, chiar sunt ateu si probabil o sa ne certam pana la urma dar chiar vreau sa vad cum gandesc crestinii de la noi in romania ca daca ma iau dupa aia din SUA, vai de planeta asta.

In principal vreau sa lamuresc preconceptii care probabil le aveti in privinta ateilor si sa abordez aspectele negative care probabil credeti ca oamenii le au din cauza necredintei.

Snyk13 30.12.2009 13:39:06

Citat:

În prealabil postat de AteulCelRau (Post 195259)
Am pus cel rau in mod sarcastic, chiar sunt ateu si probabil o sa ne certam pana la urma dar chair vreau sa vad cum gandesc crestinii de la noi in romania ca daca ma iau dupa aia din SUA, vai de planeta asta.

ce inseamna crestini din SUA?VB DEORTODOCSI sau toti aia care zic ca-s crestini?

cristiboss56 30.12.2009 13:41:10

Citat:

În prealabil postat de AteulCelRau (Post 195259)
Am pus cel rau in mod sarcastic, chiar sunt ateu si probabil o sa ne certam pana la urma dar chiar vreau sa vad cum gandesc crestinii de la noi in romania ca daca ma iau dupa aia din SUA, vai de planeta asta.

Haa, ha, ha ! Nu ne certăm cu tine . Na ! Sâc, sâc, sâc.

Doriana 30.12.2009 13:41:55

Citat:

În prealabil postat de AteulCelRau (Post 195259)
Am pus cel rau in mod sarcastic, chiar sunt ateu si probabil o sa ne certam pana la urma dar chair vreau sa vad cum gandesc crestinii de la noi in romania ca daca ma iau dupa aia din SUA, vai de planeta asta.

Deci nu ai venit sa raspunzi la intrebari ci sa vezi ce fel de oameni suntem noi... :39:

De ce e atat de important pentru tine sa discuti cu noi? Imi imaginez ca ai lasat treburi mult mai placute pentru asta...


Ora este GMT +3. Ora este acum 15:17:12.

Rulează cu: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.