Forum Crestin Ortodox

Forum Crestin Ortodox (http://www.crestinortodox.ro/forum/index.php)
-   Generalitati (http://www.crestinortodox.ro/forum/forumdisplay.php?f=503)
-   -   Joc!!! (http://www.crestinortodox.ro/forum/showthread.php?t=12037)

Bast-et 30.01.2011 15:19:32

Citat:

În prealabil postat de colaps3 (Post 330008)
Rasist? Intolerant, extremist mai înțeleg să fiu făcut, dar rasist?
Și sectanții sunt tot oameni albi, unde vezi tu rasismul ?

Hai te rog, de la postarile tale pline de "iubire" fata de jidani, musulmani si neortodocsi pana la semnatura ta "toleranta" si "crestineasca" inteleg ca iti lipsesc numai campurile de concentrament.

Citat:

N-am ajuns încă la 7 postări cu lucruri bune despre protestanți.
Si nici n-o sa ajungem.

Iosif77 30.01.2011 15:20:23

Ce cereti dumneavoastra Camy_d e prea greu.
Nu chinuiti bietii ortodocsi sa gaseasca 7 calitati protestantilor. Au gasit doua-trei. E deja mult. Prea mult. Parerea mea.


Eu as trece la domnul Colaps
Citat:

În prealabil postat de Bast-et (Post 329900)
Ok, incep eu:
colaps/colaps3 este un rasist.

Domnul Colaps e un tip curajos (pe forum, nu stiu in viata reala) si plin de ravna pentru ortodoxie.

o nestiutoare_ 30.01.2011 15:23:01

Citat:

În prealabil postat de Iosif77 (Post 330046)
Ce cereti dumneavoastra Camy_d e prea greu.
Nu chinuiti bietii ortodocsi sa gaseasca 7 calitati protestantilor. Au gasit doua-trei. E deja mult. Prea mult. Parerea mea.


Eu as trece la domnul Colaps

Domnul Colaps e un tip curajos (pe forum, nu stiu in viata reala) si plin de ravna pentru ortodoxie.

Colaps 3: ortodox devotat;).
Protestantii,neoprotestantii: sunt oameni de treaba, te poti intelege cu ei...pana la un anumit punct.

glykys 30.01.2011 15:27:47

A patra "lauda" - fac ascultare si, in principiu, respect preceptele credintei lor gresite. De exemplu, daca ii pune cineva sa faca vreo treaba sambata, nu vor accepta, spunand ca e zi sfanta.

A cincea - se inmultesc foarte repede (ii convertesc pe multi rataciti si fac si multi copii)

A sasea - au o memorie buna, inregistreaza tot ce le spune pastorul lor si difuzeaza mai departe.

Cineva trebuie sa mai gaseasca o lauda, pentru ca eu de abia astept sa inceapa runda a doua si sa ii aducem apoi laude lui Colaps.

o nestiutoare_ 30.01.2011 15:29:36

Citat:

În prealabil postat de glykys (Post 330050)
A patra "lauda" - fac ascultare si, in principiu, respect preceptele credintei lor gresite. De exemplu, daca ii pune cineva sa faca vreo treaba sambata, nu vor accepta, spunand ca e zi sfanta.

A cincea - se inmultesc foarte repede (ii convertesc pe multi rataciti si fac si multi copii)

A sasea - au o memorie buna, inregistreaza tot ce le spune pastorul lor si difuzeaza mai departe.

Cineva trebuie sa mai gaseasca o lauda, pentru ca eu de abia astept sa inceapa runda a doua si sa ii aducem apoi laude lui Colaps.

Eu am inceput runda a doua:D.
Nu chiar eu,...insa am continuat.

VladCat 30.01.2011 15:32:33

a 7a : au grija de ai lor..mai multa ca noi

mihaila_alin 30.01.2011 15:32:50

Citat:

În prealabil postat de Iosif77 (Post 330046)
Ce cereti dumneavoastra Camy_d e prea greu.
Nu chinuiti bietii ortodocsi sa gaseasca 7 calitati protestantilor. Au gasit doua-trei. E deja mult. Prea mult. Parerea mea.


Eu as trece la domnul Colaps

Domnul Colaps e un tip curajos (pe forum, nu stiu in viata reala) si plin de ravna pentru ortodoxie.

nu stiu sigur daca vorbesti serios dar ai dreptate.

glykys 30.01.2011 15:34:26

Colaps e un om grijuliu si plin de bune intentii.

mihaila_alin 30.01.2011 15:40:50

Citat:

În prealabil postat de Bast-et (Post 329900)
Ok, incep eu:

colaps/colaps3 este un rasist.

tu cine esti cea din oglinda sau cealalta?,ca semeni cu cea dintre muscati[flori].
de ce vi sa pui sare?oare nu-i destula?tu chear nu crezi in nimic?ce ai personal cu colaps?s-au adus cumva nume in afara de cele reprezentative ale sfintilor?te-a intrebat cineva?.

mihaila_alin 30.01.2011 15:42:49

Citat:

În prealabil postat de VladCat (Post 330054)
a 7a : au grija de ai lor..mai multa ca noi

spunem cine te opreste?,sa il anihilam.


Ora este GMT +3. Ora este acum 16:34:20.

Rulează cu: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.