Forum Crestin Ortodox

Forum Crestin Ortodox (http://www.crestinortodox.ro/forum/index.php)
-   Generalitati (http://www.crestinortodox.ro/forum/forumdisplay.php?f=503)
-   -   Pentru userul SCOTIANUL (http://www.crestinortodox.ro/forum/showthread.php?t=10739)

Iubirea 21.09.2010 20:22:34

Pentru userul SCOTIANUL
 
Am creat acest topic in speranta ca vei mai citi vreodata pe acest forum si vei vedea topicul dedicat tie.
Regret foarte mult ca ai ales sa ne parasesti dar desigur ca este alegerea ta, ai motivele tale iar eu nu spun decat ca le respect....
Am insa un mare regret ca nu am apucat sa vorbesc mai mult cu tine, sunt sigura ca as fi avut multe de invatat... sa apuc sa iti trimit si eu macar tot atatea lucruri frumoase cate mi-ai trimis tu ca sa imi bucuri viata atunci cand am avut nevoie.

Sincer imi vei lipsi draga prietene virtual...
Cu toata dragostea si caldura te imbratisez si iti doresc sa ai parte de fiecare data de tot ceea ce tu iti doresti. Hristos si Maica Domnului sa iti calauzeasca pasii spre cele de folos mantuirii.

Doamne ajuta!!!

Bast-et 21.09.2010 20:30:31

Intr-adevar, am ramas rau cand am vazut guest-ul langa nick dar, ce sa spun...
Sper sa revii, esti un om de treaba...

Rodica50 21.09.2010 20:36:05

Pentru Scotianul!
 
Cu adevarat, esti un om cu o personalitate deosebita- nu ti-au lipsit eleganta si bunavointa fata de toti cei care ne aflam pe forum. Si eu am spus ca ma retrag, totusi n-am facut-o.Te asteptam cu mesajele tale pline de optimism!Si mult bine!

Danut7 21.09.2010 20:39:04

Unul dintre "protestantii" buni.. Cine l-a banat a gresit.

dorinastoica14 21.09.2010 20:47:00

Citat:

În prealabil postat de Danut7 (Post 290668)
Unul dintre "protestantii" buni.. Cine l-a banat a gresit.

Nu a fost banat! A cerut s i se ștearga contul.Citește te rog precizarea adminu-lui .

Danut7 21.09.2010 20:49:37

De ce......?

dorinastoica14 21.09.2010 20:53:15

Citat:

În prealabil postat de Danut7 (Post 290672)
De ce......?

Cred ca Dumnezeu a vrut sa ne arate prin aceasta ca noi ortodoxii suntem rai și intoleranți dintre care cea mai rea sunt eu !

MariS_ 21.09.2010 21:07:09

Mai scotianule, mai prietene, poate din cand in cand ti-o mai fi dor
de unii dintre noi, sa stii ca ai cont deschis aici, iti dau de la mine
daca se poate!
Eheeei, un om, un crestin, un caracter, un prieten!
Saritor oricand si pentru oricine sa ajute: cu o vorba, o carte sau un link.
Comentarii cu mult bun simt si uneori pline de verva.
Dumnezeu sa-ti lumineze pasii si sa te aiba in paza Sa!
Yours old friend, MariS

Pr.Gheorghe 21.09.2010 21:09:01

Citat:

În prealabil postat de dorinastoica14 (Post 290673)
Cred ca Dumnezeu a vrut sa ne arate prin aceasta ca noi ortodoxii suntem rai și intoleranți dintre care cea mai rea sunt eu !

Nu trebuie totusi generalizat... si nici nu trebuie sa minti! Stii prea bine ca cel mai rau sunt eu!:3:

Scotianul a facut o alegere si cred ca ar trebui ca acest topic sa nu inceapa sa semene cu un necrolog. Personal nu l-am "cunoscut" foarte bine (decat putin pe forum si putin in privat), cred insa ca din orice alegere poate iesi ceva bun daca avem pe Dumnezeu calauzitor. Va rog sa faceti rugaciune pentru fratia sa si astfel, nu pe forum, ci in Duh si Adevar sa-l ajutati. Stiu sigur ca Duhul il indemna spre bine!

Domnului sa ne rugam! Doamne miluieste!

cristiboss56 21.09.2010 21:20:14

Citat:

În prealabil postat de Iubirea (Post 290657)
Am creat acest topic in speranta ca vei mai citi vreodata pe acest forum si vei vedea topicul dedicat tie.
Regret foarte mult ca ai ales sa ne parasesti dar desigur ca este alegerea ta, ai motivele tale iar eu nu spun decat ca le respect....
Am insa un mare regret ca nu am apucat sa vorbesc mai mult cu tine, sunt sigura ca as fi avut multe de invatat... sa apuc sa iti trimit si eu macar tot atatea lucruri frumoase cate mi-ai trimis tu ca sa imi bucuri viata atunci cand am avut nevoie.

Sincer imi vei lipsi draga prietene virtual...
Cu toata dragostea si caldura te imbratisez si iti doresc sa ai parte de fiecare data de tot ceea ce tu iti doresti. Hristos si Maica Domnului sa iti calauzeasca pasii spre cele de folos mantuirii.

Doamne ajuta!!!

Sincer , am ramas mut ! Aseara am vorbit pe privat putin si totul parea normal . Nu mi-a spus de gandul de a parasi forumul ! Regret enorm plecarea lui , un om de o finete si de un bun simt rar intalnita aici pe forum . Sper in revenirea lui ( Scotianul2 ) . Te astept PRIETENE ! ! !:12::2:


Ora este GMT +3. Ora este acum 22:38:08.

Rulează cu: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.