Forum Crestin Ortodox

Forum Crestin Ortodox (http://www.crestinortodox.ro/forum/index.php)
-   Generalitati (http://www.crestinortodox.ro/forum/forumdisplay.php?f=503)
-   -   Adresa de mail basescu (http://www.crestinortodox.ro/forum/showthread.php?t=9763)

annajanette 16.06.2010 03:08:46

Adresa de mail basescu
 
traianbasescu@presidency.ro

INJURATI-L AICI SAU SPUNETI-VA PUNTUL DE VEDERE, MIE IMI ESTE FOARTE GREU SA MAI FOLOSESC UN LIMBAJ DIPLOMATIC CU ACEST TIRAN , MAI BINE SA MOARA EL DECAT 3 SFERTURI DE TARA. ASTA E MAI RAU CA CEAUSESCU SI SPER SA AIBA ACEEASI SOARTA.

heaven 16.06.2010 06:09:59

Citat:

În prealabil postat de annajanette (Post 259740)
traianbasescu@presidency.ro

INJURATI-L AICI SAU SPUNETI-VA PUNTUL DE VEDERE, MIE IMI ESTE FOARTE GREU SA MAI FOLOSESC UN LIMBAJ DIPLOMATIC CU ACEST TIRAN , MAI BINE SA MOARA EL DECAT 3 SFERTURI DE TARA. ASTA E MAI RAU CA CEAUSESCU SI SPER SA AIBA ACEEASI SOARTA.

Sa iti spui punctul de vedere este una,insa sa injuri si sa ii doresti sa moara...parca nu prea suna a atitudine crestina,nu crezi?

ai2 16.06.2010 08:41:28

Citat:

În prealabil postat de annajanette (Post 259740)
traianbasescu@presidency.ro

INJURATI-L AICI SAU SPUNETI-VA PUNTUL DE VEDERE, MIE IMI ESTE FOARTE GREU SA MAI FOLOSESC UN LIMBAJ DIPLOMATIC CU ACEST TIRAN , MAI BINE SA MOARA EL DECAT 3 SFERTURI DE TARA. ASTA E MAI RAU CA CEAUSESCU SI SPER SA AIBA ACEEASI SOARTA.

Si dai si lupta nu te lasa! O sa moara trei sferturi nu alta! Ca la pasopt! Curat plebicid!
Sa nu admitem schimbari in locurile esentiale cum ar fi plimbarile la mall! Intr-o tarisoara eminamente ortodoxa unde evaziunea fiscala, spaga, nepotismul, si alte matrapazlacuri sunt la ele acasa, mai bine sa moara tiranul!!! Dar sa traiasca D-l Goe!!!

ionut stefan 16.06.2010 08:42:51

Citat:

În prealabil postat de annajanette (Post 259740)
traianbasescu@presidency.ro

injurati-l aici sau spuneti-va puntul de vedere, mie imi este foarte greu sa mai folosesc un limbaj diplomatic cu acest tiran , mai bine sa moara el decat 3 sferturi de tara. Asta e mai rau ca ceausescu si sper sa aiba aceeasi soarta.

daca nadejdea ta era tatal, scaparea fiul, acopermanant iti era duhul sfant, nu instigai la fel si fel de prostii. Pacat

annajanette 16.06.2010 11:54:32

Citat:

În prealabil postat de ionut stefan (Post 259750)
daca nadejdea ta era tatal, scaparea fiul, acopermanant iti era duhul sfant, nu instigai la fel si fel de prostii. Pacat

eu nu as fi vrut dar poate tu ai ce manca acasa. eu nu stiu cat o sa mai am si sunt multi ca mine, zici ca este prostie a salva o tara? inseamna ca esti ca basescu , am incheiat subiectul.

annajanette 16.06.2010 11:55:36

Citat:

În prealabil postat de heaven (Post 259745)
Sa iti spui punctul de vedere este una,insa sa injuri si sa ii doresti sa moara...parca nu prea suna a atitudine crestina,nu crezi?

ok nu ii doresc sa moara, ci sa traiasca la fel de bine ca mine, asa cum a promis.

annajanette 16.06.2010 11:59:38

Citat:

În prealabil postat de ai2 (Post 259749)
Si dai si lupta nu te lasa! O sa moara trei sferturi nu alta! Ca la pasopt! Curat plebicid!
Sa nu admitem schimbari in locurile esentiale cum ar fi plimbarile la mall! Intr-o tarisoara eminamente ortodoxa unde evaziunea fiscala, spaga, nepotismul, si alte matrapazlacuri sunt la ele acasa, mai bine sa moara tiranul!!! Dar sa traiasca D-l Goe!!!

ir tie iti spun ca, la noi chiar chiar asa se intampla ca in CARAGIALE, diferenta este ca noi suntem actorii(romanii) si poate altii vor rade din afara tarii.
Sau esti si tu vreu nepot din gasca lui basescu sau orb si nu vezi ce se intampal in tara asta, pe mine ma afecteaza si pe 3 sferturi de tara, dar poate am ajuns aici din cz lasitatii unora ca voi, care nu au curaj a lupta decat a o tine tare cu crestinismul.
Frate Dumnezeu iti da dar nu iti baga in sac.

eudany01 16.06.2010 12:30:33

am o intrebare pe cine ai votat cand au fost alegerile pt presedentie? da eu am votat cu basescu asta a fost alegerea mea de acum, am votat ca majoritatea cu el ca altfel nu iesea presedinte. si daca il injuri si ii spui vrute si nevrute crezi ca el iti citeste mailul? sa fim seriosi. tot ce se intampla e din cauza noastra a tuturor, ne-am invatat sa avem cat mai mult cat mai mult, dar sa ne cumpatam nu stim. e usor sa vezi gunoiul din curtea vecinului si sa il judeci, dar pe cel din curtea ta cam greu. ne meritam traiul ca numa sa ne plangem stim, sa multumim pt putinul care il avem nu stim. asta e, asa ne trebuie. suntem un neam de oameni nemultumiti si plangaciosi. bravo noua!

ai2 16.06.2010 12:32:46

Citat:

În prealabil postat de annajanette (Post 259799)
ok nu ii doresc sa moara, ci sa traiasca la fel de bine ca mine, asa cum a promis.

"Sa traiti bine!" e urare nu promisiune. Stie Base ce stie! Ce n-a spus e ca daca vreti sa traiti bine trebuie sa si ganditi bine. Din pacate pe D-l Goe nu l-a dus mintea ca traiul bun nemeritat nu tine mult si acuma bate din picioare sa se opreasca trenu', in loc sa sada mumos.

The_Fallen 16.06.2010 15:44:11

Citat:

În prealabil postat de ai2 (Post 259813)
"Sa traiti bine!" e urare nu promisiune. Stie Base ce stie! Ce n-a spus e ca daca vreti sa traiti bine trebuie sa si ganditi bine. Din pacate pe D-l Goe nu l-a dus mintea ca traiul bun nemeritat nu tine mult si acuma bate din picioare sa se opreasca trenu', in loc sa sada mumos.

Ce "trai bun"?Parca nivelul de trai in Romania era scazut.


Ora este GMT +3. Ora este acum 09:02:44.

Rulează cu: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.