Forum Crestin Ortodox

Forum Crestin Ortodox (http://www.crestinortodox.ro/forum/index.php)
-   Generalitati (http://www.crestinortodox.ro/forum/forumdisplay.php?f=503)
-   -   Daca sunt pe forum persoane care cauta de munca sau vor sa faca un ban in plus (http://www.crestinortodox.ro/forum/showthread.php?t=12361)

andrutza151 04.03.2011 00:21:09

Daca sunt pe forum persoane care cauta de munca sau vor sa faca un ban in plus
 
Am gasit acum ceva timp o posibilitate perfect legala de a castiga niste bani fara a munci foarte mult.Daca sunteti interesati sa aflati mai multe vorbim pe privat!

andreicozia 04.03.2011 03:13:47

"Daca ceva pare prea incredibil ca sa fie adevarat, atunci mai mult ca sigur este o cacialma!"

..vorbe celebre foarte adevarate!

gianina bisoc 04.03.2011 07:14:53

As dori sa lucrez!!!
 
Citat:

În prealabil postat de andrutza151 (Post 344436)
Am gasit acum ceva timp o posibilitate perfect legala de a castiga niste bani fara a munci foarte mult.Daca sunteti interesati sa aflati mai multe vorbim pe privat!

As dori foarte mult sa lucrez,dar unde si ce trebuie facut?

LapetiteMoc 04.03.2011 12:33:24

un om curajos
 
Nu cred ca este "o cacialma", cum sugera cineva.

"andrutza151" este o fata bolnava, cu handicap locomotor si incearca sa gaseasca o modalitate de a munci, de a se simti utila siesi si celor din jur. Poate este vorba de o activitate gen MLM (Oriflame, Avon, Amway etc. etc.)

Contactati-o cei interesati si veti vedea singuri.

heaven 04.03.2011 13:58:43

Si eu sunt in cautarea unui loc de munca,insa pana acum nu am reusit sa gasesc nimic rezonabil.
Am auzit de persoane care lucreaza si de acasa pe internet,insa nu stiu exact in ce constau acele joburi,ce trebuie sa faci,cu cat ai fi platit etc

calator prin ploaie 04.03.2011 14:09:10

Si eu mi-as dori o activitate posibil de desfasurat de acasa...mai ales ca eu chiar trebuie sa stau in casa din pricina mamei mele...iar de corectura pe text m-am cam saturat! Deci m-as bucura!

cocorel 04.03.2011 14:24:05

si eu
 
Nu castig prea mult unde lucrez acum si mi ar prinde tare bine niste bani in plus.Va rog sa trimiteti si la mine pe privat informatiile despre modul asta de castig/Multumesc

andrutza151 04.03.2011 23:40:55

te ai suparat pe mine?
 
De ce nu mi mai raspunzi,geanina?Sa stii ca nu mi bat joc de nimeni

heaven 05.03.2011 06:10:09

Citat:

În prealabil postat de andrutza151 (Post 344884)
De ce nu mi mai raspunzi,geanina?Sa stii ca nu mi bat joc de nimeni

Andrutza,nimeni nu pune la indoiala buna ta credinta,oamenii sunt suspiciosi nu referitor la persoana ta,ci la acest gen de joburi.
Cu siguranta este un bonus pe care poti sa ti-l aduci lunar daca te tii de acest gen de vanzari,insa nu poate fi considerat job full time.
Am auzit si eu ca in sistemul MLM ca cei de la Forever,de exemplu, care au ajuns la nu stiu ce nivel au 1000 EUR pe luna,am auzit si de persoane care doar din lucruri de acest gen traiesc,insa nu stiu ce sa spun....iar eu nu am 500 EUR sa investesc intr-unul din pachetele acelea ale lor pentru a avansa direct la nu stiu ce nivel.Ori poate sunt oameni care sunt facuti pentru asta si nu oi fi eu.

cocorel 08.03.2011 10:45:55

multumesc
 
am primit mesajul numai ca eu cu cosmeticele nu prea avem nimic in comun.Multumesc.


Ora este GMT +3. Ora este acum 21:48:03.

Rulează cu: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.