Forum Crestin Ortodox

Forum Crestin Ortodox (http://www.crestinortodox.ro/forum/index.php)
-   Generalitati (http://www.crestinortodox.ro/forum/forumdisplay.php?f=503)
-   -   Membrii uitati, membrii disparuti ai forumului nostru! (http://www.crestinortodox.ro/forum/showthread.php?t=5998)

cristiboss56 06.04.2009 00:37:13

Membrii uitati, membrii disparuti ai forumului nostru!
 
M-am obișnuit mult cu acest forum și cu cei de aici, fiecare ocupând un loc în sufletul meu, indiferent de nu am fost mai în totdeauna , pe aceași lungime de undă cu toți de aici, inclusiv cu scrabble , care în mintea lui copilărească mă consideră vrajmaș. Am deschis acest topic, cu un singur scop, pentru a vedea ce se întâmplă cu cei ce pur și simplu au dispărut brusc și care mulți din ei erau de nădejdie pe aici. Am o listă de prieteni și de câteva ori pe săptămână o parcurg cu mult drag, pentru că așa și este normal și firesc , de a vedea cât de cât ce fac cei din listă. Gândul îmi merge și la ceilalți în egală măsură, efectiv îi țin minte pe toți , după id. , după stilul de a scrie, a gândi. Revenind , pentru prima intervenție în acest topic "al disparițiilor și uitărilor", amintesc pe : Loryb , o fată minunată din S.U.A , cu multă dorință de învățare și cu mult bun simț, ce nu a mai postat din nainte de 17 decembrie , anul trecut. Eugenia , o altă membră minunată , ortodoxă pe stil vechi , ce vroia să se căsătorească, dornică de învățătură creștină. A dispărut brusc de câteva luni. Nu mai spun de maria55 ( parcă) , dispărută de un an. Cu Jenica, m-am liniștit, am vorbit pe messenger , de fapt acum are id-ul Eduard. Deci : Loryb, Eugenia, Maria , dați-ne un semn !

Anca-Miha 06.04.2009 23:44:45

Mie imi lipseste Elena "Va iubesc". Nu a mai scris de mult timp.

cristiboss56 07.04.2009 00:02:47

Citat:

În prealabil postat de Anca-Miha (Post 127125)
Mie imi lipseste Elena "Va iubesc". Nu a mai scris de mult timp.

Daa, Elena , am uitat de ea și chiar azi mi-am adus aminte de ispita_ta, scria interesant, era inteligentă, stăpânea psihologia.

Anca-Miha 07.04.2009 00:03:50

Citat:

În prealabil postat de cristiboss56 (Post 127131)
Daa, Elena , am uitat de ea și chiar azi mi-am adus aminte de ispita_ta, scria interesant, era inteligentă, stăpânea psihologia.

Ispita e pe forum.

cristiboss56 07.04.2009 00:11:22

Citat:

În prealabil postat de Anca-Miha (Post 127132)
Ispita e pe forum.

M-a bufnit râsul , de am trezito și pe soție ! Da , ispita e pe forum, are dublu înțeles. Sărut mâna pentru informație , dragă Anca.

Anca-Miha 07.04.2009 00:20:37

Iertare sotiei tale, ca fac afirmatii cu dublu sens, dar nu departe de adevar.
M-ai facut si pe mine sa zambesc, realizand ce a scris. Intr-adevar, ispitele sunt multe pe forum.

MarinaAlca 07.04.2009 00:20:59

Si Urzicuta vad ca nu a mai aparut de mult !:106:

mirelat 07.04.2009 05:03:16

Citat:

În prealabil postat de cristiboss56 (Post 127131)
și chiar azi mi-am adus aminte de ispita_ta, scria interesant, era inteligentă, stăpânea psihologia.

nu, nu a disparut colega noastra ce scria sub acest nume, ci doar si-a schimbat id-ul, acum e moro.d (sper ca am retinut bine noul id).

andreicozia 07.04.2009 05:28:46

Eu nu stiu cum de au reusit unii sa-si pastreze nick-urile vechi?

Mie-mi lipseste colors , Liviu, si altii care scriau cu mult discernamint, inteligenta sclipitoare si curaj

mirelat 07.04.2009 05:31:29

daa, la capitolul "postari de exceptie" mie imi lipseste Grigorie.


Ora este GMT +3. Ora este acum 22:14:28.

Rulează cu: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.