Forum Crestin Ortodox

Forum Crestin Ortodox (http://www.crestinortodox.ro/forum/index.php)
-   Umanitare (http://www.crestinortodox.ro/forum/forumdisplay.php?f=5050)
-   -   Andrada ,sa ne rugam pentru ea acum (http://www.crestinortodox.ro/forum/showthread.php?t=16017)

mara2008 17.01.2013 18:44:29

Andrada ,sa ne rugam pentru ea acum
 
Acum 3 min am primit un mesaj de la sora noastra de pe forum eu_cristina83 care ne roaga sa-i fim alaturi Andradei in aceste clipe in care este pe masa de operatie pentru un transplant de maduva.
Va multumesc din suflet tuturor ce va alaturati rugaciuni pentru ea si pentru Cristina si toata familia ei ca aiba putere ai fi alaturi si a trece cu bine prin aceasta grea incercare.
Dumnezeu sa calauzeasca mainile medicilor sa poata darui viata unui inger de fata.
Doamne ajuta!

icamilin 18.01.2013 00:06:39

Doamne ajuta!
 
" Cu umilinta cadem inaintea ta, Preasfanta Nascatoare de Dumnezeu, caci suntem cuprinsi deopotriva de neputinta sufletului si a trupului, dar tu, ca una care esti Maica si Fecioara, prin marea ta milostivire, daruieste-ne izbavire din asuprirea necazurilor si a bolilor celor de multe feluri."

Ai mila Maicuta Sfanta de roaba ta ANDRADA, care are sanse foarte mici sa supravietuiasca acestei interventii chirurgicale pe care este nevoita sa o faca. Ridic-o din patul durerii si acoper-o sub sfantul tau Acoperamant!
Cu lacrimi cad inaintea ta si te rog sa mijlocesti deplina vindecare a ANDRADEI, prin darul Fiului tau si Dumnezeului nostru. AMIN!:53::53::53:

zaharia_2009 18.01.2013 06:59:12

Doamne , iarta si miluieste , pt. Maica Ta si Sfintii parinti ai nostrii !

eu-cristina83 20.01.2013 20:48:51

Multumesc din tot sufletul celor care s-au rugat pt. Andrada. Pe timpul transplantului nu au aparut complicatii dar acum asteptam si ne rugam in continuare Sf. Nectarie, Maicii Domnului si Bunului Dumnezeu ca sa nu-i respinga corpul transplantul sau sa ii cedeze vreun organ vital.

icamilin 20.01.2013 20:55:44

Doamne ajuta!
 
Sa multumim bunului Dumnezeu, Maicii Dumnului si tuturor sfintilor pentru neprecupetitul ajutor pe care ni-l dau atunci cand strigam dupa ajutor!
Ma bucur din suflet ca a trecut cu bine de operatia implementarii transplantului. O sa fie bine !!! Trebuie sa fie bine!!!
Cu multa rugaciune si nadejde in reusita, astept sa aud ca ANDRADA se va reface. Slava lui Dumnezeu pentru toate!

eu-cristina83 12.03.2013 16:18:19

Multumesc inca o data celor ce s-au rugat pt. Andrada. Ea acum se simte bine putem spune, in fiecare zi face mici progrese dar in nemasurata Lui milostivire Dumnezeu nu a lasat-o si nu o sa o lase. Sper ca nu peste mult timp sa va pot anunta ca s-a intors in tara si este bine.

redemptor 13.03.2013 01:39:44

Sfinte Apostole Andrei mijlocește și tămăduiește-o pe sora noastră Andrada de toată boala și de toată suferința și du aceste rugăciuni la Domnul nostru Iisus Hristos. Amin.


Ora este GMT +3. Ora este acum 17:46:34.

Rulează cu: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.