Forum Crestin Ortodox

Forum Crestin Ortodox (http://www.crestinortodox.ro/forum/index.php)
-   Stiri, actualitati, anunturi (http://www.crestinortodox.ro/forum/forumdisplay.php?f=504)
-   -   propunere (http://www.crestinortodox.ro/forum/showthread.php?t=5951)

Trandafir_Alb 26.04.2009 20:33:37

Hopa, scuze, stiu ce am gresit de nu au aparut cele scrise de tine. O sa fiu mai atenta :1:

veilur 27.04.2009 02:32:54

:21: Da, cand ai citat a doua oara ai pus numele meu acolo. Ai facut-o intentionat?

cristiboss56 27.04.2009 02:42:14

! ! ! ! ! ! . . . . .
 
Citat:

În prealabil postat de veilur (Post 131319)
:21: Da, cand ai citat a doua oara ai pus numele meu acolo. Ai facut-o intentionat?

Pe bune Ștefane încet, încet transformați forumul creștin în chat. Există messenger și alte posibilități tehnice pentru astfel de discuții sterile. Evitati blocarea Topicului de admin ! Mulțumesc mult. Punct.

veilur 27.04.2009 12:30:04

Bine bine, gata, n-o sa mai postez asa mult, ci doar un pic asa...:71:

Trandafir_Alb 27.04.2009 18:32:17

Citat:

În prealabil postat de veilur (Post 131319)
:21: Da, cand ai citat a doua oara ai pus numele meu acolo. Ai facut-o intentionat?

Nimic intentionat, de aia a iesit harababura! Am gasit cartea "Pateric despre visuri si vedenii"...sa vedem acu ce de acolo se opune ideii de a ne ruga in fiecare zi la aceeasi ora :1:


Citat:

În prealabil postat de cristiboss56 (Post 131319)
...încet, încet transformați forumul creștin în chat. Există messenger și alte posibilități tehnice pentru astfel de discuții sterile. Evitati blocarea Topicului de admin ! Mulțumesc mult. Punct.

Scuze !

veilur 27.04.2009 23:46:10

Citat:

În prealabil postat de Trandafir_Alb (Post 131451)
Nimic intentionat, de aia a iesit harababura! Am gasit cartea "Pateric despre visuri si vedenii"...sa vedem acu ce de acolo se opune ideii de a ne ruga in fiecare zi la aceeasi ora :1:

:18:trandafir, (daca as sti cum te numesti ar fi perfect), dar de fapt va spun tuturor faptu ca in carte nu ve-ti gasi motamo ce am scris eu despre propunerea initiala, dar daca sunte-ti destul de isteti, ve-ti descoperi acolo motivele pentru care nu sunt bune dorintele pentru acest mod de rugaciune. Insa daca ve-ti citi cartea si ve-ti ajunge la concluzia ca chiar si acolo se sustine treaba asta, fara sa va da-ti seama de fapt ca nu e deloc asa, este doar problema voastra, iar eu capitulez bucuros in acest moment! :22:

veilur 28.04.2009 01:27:50

Citat:

În prealabil postat de cristiboss56 (Post 131321)
Pe bune Ștefane încet, încet transformați forumul creștin în chat. Există messenger și alte posibilități tehnice pentru astfel de discuții sterile. Evitati blocarea Topicului de admin ! Mulțumesc mult. Punct.

Asa e. Daca as sti idu ei de mess as vorbi cu ea pe mess, insa nu-l stiu si de aceea vorbesc macar aici! Capisci? :1: Si de ce ar inchide adminu topicu?

Trandafir_Alb 08.05.2009 19:09:51

Citat:

În prealabil postat de veilur (Post 131513)
:18:trandafir, (daca as sti cum te numesti ar fi perfect), dar de fapt va spun tuturor faptu ca in carte nu ve-ti gasi motamo ce am scris eu despre propunerea initiala, dar daca sunte-ti destul de isteti, ve-ti descoperi acolo motivele pentru care nu sunt bune dorintele pentru acest mod de rugaciune. Insa daca ve-ti citi cartea si ve-ti ajunge la concluzia ca chiar si acolo se sustine treaba asta, fara sa va da-ti seama de fapt ca nu e deloc asa, este doar problema voastra, iar eu capitulez bucuros in acest moment! :22:



Pe cuvant ca am citit cu atentie tot ce scrie in acea carte si nicaieri nu am gasit o fraza in care sa regasesc ideea ca nu-i bine ce facem noi aici...


Ora este GMT +3. Ora este acum 02:34:13.

Rulează cu: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.