Forum Crestin Ortodox

Forum Crestin Ortodox (http://www.crestinortodox.ro/forum/index.php)
-   Generalitati (http://www.crestinortodox.ro/forum/forumdisplay.php?f=503)
-   -   Catre voi, colegii mei de forum (http://www.crestinortodox.ro/forum/showthread.php?t=13878)

Miha-anca 23.09.2011 21:32:21

Catre voi, colegii mei de forum
 
Dragii mei, as vrea sa-mi iau ramas bun de la voi toti. A sosit momentul sa ma retrag. Va multumesc pentru tot timpul petrecut cu voi si pentru tot ce am invatat de la voi. Au fost 5 ani, care si-au pus amprenta pe viata mea. Va multumesc!
Va doresc tot binele din lume si mantuire!
Doamne ajuta!

glykys 23.09.2011 21:39:11

Doamne ajuta, sanatate si mantuire! Eu v-am apreciat foarte mult interventiile de pe acest forum.
Stiti unde ne gasiti, daca doriti sa va intoarceti.

antoniap 23.09.2011 21:55:26

Ce e cu graba aceasta de a pleca? Forumul acesta are nevoie de crestini.

Dumnezeu sa-ti ajute in tot ce vei face. Mantuire si multa sanatate! Si sa ne mai vizitezi, totusi.

Hartford 23.09.2011 22:00:00

Chiar asa Anca cum asa dintr-o data ne parasesti,eu am apreciat f mult mesajele tale si aveam nevoie de tine aici pe forum dar eu iti respect hotararea si iti doresc tot binele si nu ne uita.

anna21 23.09.2011 23:01:26

Citat:

În prealabil postat de Miha-anca (Post 402785)
Dragii mei, as vrea sa-mi iau ramas bun de la voi toti. A sosit momentul sa ma retrag. Va multumesc pentru tot timpul petrecut cu voi si pentru tot ce am invatat de la voi. Au fost 5 ani, care si-au pus amprenta pe viata mea. Va multumesc!
Va doresc tot binele din lume si mantuire!
Doamne ajuta!

Ma bucur ca te-am cunoscut virtual.
Am apreciat mult postarile tale echilibrate, tactul si delicatetea cu care abordezi teme problematice... si in general, felul in care cantaresti fiecare cuvant (conform semnaturii pe care ti-ai ales-o). Sunt calitati rare.

Te rog sa ma ierti daca te-am suparat, nu a fost vreodata cu intentie.

Dumnezeu sa-ti calauzeasca pasii pe drumul mantuirii.


(ps. Stii unde sa ma gasesti, daca vrei sa ma cauti.)

Miha-anca 23.09.2011 23:27:06

Va multumesc din suflet, dar va rog sa nu imi faceti grea aceasta despartire virtuala, caci altfel eu nu ma despart de voi, familia mea ortodoxa!

cristiboss56 23.09.2011 23:40:58

Draga Anca !
 
Am invatat de la tine , m-am certat cu tine , ne-am impacat , ne-am contrazis , ne-am sfatuit , ne-am impuns , ne-am ignorat o perioada , ne-am completat in postarile noastre , am invatat unul de la altul , ne-am obisnuit unul cu altul , am facut parte din aceasta familie virtuala !
Anca , Mirela , Jenica , Ory , Dorina . . . ! Sunteti atat de diferite , dar pe atat imi sunteti de dragi . . . , si mai sunt , dar n-am timp acum sa fac lista completa , si regret ca lista se subtiaza pe zi ce trece .
Sa ai grija de tine si de sufletul ta, Anca draga . . . !
La revedere , ori aici , ori dincolo !:11:

dorinastoica14 24.09.2011 00:11:15

Am scris un mesaj lung și patetic! L-am șters. Eu când voi pleca nu voi spune la nimeni.
Mântuire îți doresc și timpul pe care îl consumai pe forum să se adauge la Rugăciunea lui Iisus,

speranta1970 24.09.2011 00:37:35

Draga Miha-anca
 
Este trist sa citesc mesajul tau. Sper ca te intorci. Si asa nu santem multi ortodoxi, e bine sa stam impreuna sa ne incurajam si sa ne sfatuim unii pe altii, si cel mai mult sa invatam ce-i bine unii de la altii. Crestini ca tine cu atatea cunostiinte in ortodoxie ar trebuii sa stea aici pe forum. Eu am invatat mult de la cei ca tine, si fara cei ca tine pe acest forum, ar fii fost mai greu sa invat mai multe despre ortodoxie. Sant multe informatii dar pentru un ortodox incepator ca mine e greu sa stii unde sa incepi daca nu ar fii fost cei ca tine sa ma indrume.

Multumesc pentru timpul care ai fost cu noi, si sper sa te intorci curand.
Amin.

iRoDiOn 24.09.2011 00:45:23

Deși nu v-am cunoscut pt. că sunt foarte nou, tot îmi dau seama că ați fost un mădular important al acestui forum.
Vă doresc multă sănătate, pace, liniște și mîntuirea sufletului.


Ora este GMT +3. Ora este acum 16:03:15.

Rulează cu: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.