Forum Crestin Ortodox

Forum Crestin Ortodox (http://www.crestinortodox.ro/forum/index.php)
-   Stiri, actualitati, anunturi (http://www.crestinortodox.ro/forum/forumdisplay.php?f=504)
-   -   Sa ne cunoastem...!!! (http://www.crestinortodox.ro/forum/showthread.php?t=5006)

geo.nektarios 26.11.2008 10:44:47

Sa ne cunoastem...!!!
 
Frații mei dragi, cândva, un părinte (Adrian) a deschis un topic având ca scop să ne cunoaștem vârsta fiecăruia de pe forum! Dar dacă ne uităm mai bine fiecare la "public profle" vedem că ne putem trece date personale... oare nu poate fiecare să își treacă datele acolo? E cel mai bine pt a ne cunoște, pentru a fi o "familie" pe acest forum... Eu de multe ori vreau să văd detalii despre o anumită persoană și nu găsesc decât data de înregistrare pe forum... atât! Are cineva de ascuns ceva? Nu cred!Eu mi-am completat de la început, nu mă laud, dar eu cred că e bine să ne completăm datele fiecare pe profilul său! Vă rog să mă iertați pentru îndrăzneală și dacă cer prea mult!

Tia 26.11.2008 12:11:50

Nu ceri prea mult. Si eu sunt de acord cu tine. Apropo, ai vazut ca eu le-am completat, ca o fata constiincioasa ce sunt?!?:25:

mihai07 26.11.2008 13:57:39

Acum am completat si eu datele pa acolo prin public profile

MarinaAlca 26.11.2008 14:35:07

Citat:

În prealabil postat de Tia (Post 102275)
Nu ceri prea mult. Si eu sunt de acord cu tine. Apropo, ai vazut ca eu le-am completat, ca o fata constiincioasa ce sunt?!?:25:

Am vazut ca esti constiincioasa... dar o pozica cu chipul tau gingas nu ne arati si noua??????:1:

Noesisaa 26.11.2008 15:18:14

Eu nu prea intaleg curiozitatea unora de a sti cati ani au altii, cum arata, ce vor, etc etc. Pana la urma forumul este un mediu de comunicare virtual, si ca atare varsta si infatisarea nu prea conteaza.

Nu e vorba de a ascunde ceva, pana la urma cine vrea sa completeze acel formular bine, cine nu, nu, nu e obligatoriu. Doar mi se pare ciudata curiozitatea unora care chiar deschid topicuri (am impresia ca avem vreo doua-trei pe subiectul asta) pentru a-i indemna pe altii dea ASL-ul . :D

cristiboss56 26.11.2008 16:05:49

Citat:

În prealabil postat de Noesisaa (Post 102300)
Eu nu prea intaleg curiozitatea unora de a sti cati ani au altii, cum arata, ce vor, etc etc. Pana la urma forumul este un mediu de comunicare virtual, si ca atare varsta si infatisarea nu prea conteaza.

Nu e vorba de a ascunde ceva, pana la urma cine vrea sa completeze acel formular bine, cine nu, nu, nu e obligatoriu. Doar mi se pare ciudata curiozitatea unora care chiar deschid topicuri (am impresia ca avem vreo doua-trei pe subiectul asta) pentru a-i indemna pe altii dea ASL-ul . :D

Adevarul este undeva pe la jumatate, deci nu-i adevar 100%. Si pana la urma, multe se reiau in topicuri noi , sub alta forma, alta infatisare. Nu este nici bine, dar nici rau, e firesc, e omenesc. De ar fi numai astea, ce fain ar fi !

geo.nektarios 26.11.2008 17:29:38

Iubitii mei, va rog sa ma iertati de indrazneala, dar nu am avut alt gand decat cel de familiaritate! Daca tot dicutam si ne mai si contrazicem, ar trebui sa stim de ce omul acela zice asa, pt ca activitatea lui spune mai tot decat cuvintele... defapt omul spune multe, dar faptele sunt departe de realitate...
Daca tot vorbim si ne "imprietenim" eu m-am gandit ca e bine sa ne cunoastem INDIRECT, caci se pot trimite mesaje private, dar nu e un mijloc adorabil... Eu ma bucur mult cand vad pe cineva care scrie pt suflet, ca este din cutare localitate, ca a studiat una si cealalta, ca este pasionat de ceva anume... as putea discuta mult mai multe... dar asa, fiind straini intre noi, care mai este "FRATIETATEA"?
... ma bucur mult ca imi gasesc prieteni! Sincer, imi place sa comunic cu Domnul Crsitian "cristiboss56", este un domn in toata firea, are experienta in viata, este foarte prietenos... si saritor in ajutor... este un crestin model! Daca nu ii citeam "public profile" ramaneam fara de aceasta legatura...
...cand ai nevoie STII LA CINE POTI APELA!!! asta e ideea thread-ului! Va rog sa ma iertati!

dorinastoica14 26.11.2008 17:53:38

Citat:

În prealabil postat de geo.nektarios (Post 102311)
Iubitii mei, va rog sa ma iertati de indrazneala, dar nu am avut alt gand decat cel de familiaritate! Daca tot dicutam si ne mai si contrazicem, ar trebui sa stim de ce omul acela zice asa, pt ca activitatea lui spune mai tot decat cuvintele... defapt omul spune multe, dar faptele sunt departe de realitate...
Daca tot vorbim si ne "imprietenim" eu m-am gandit ca e bine sa ne cunoastem INDIRECT, caci se pot trimite mesaje private, dar nu e un mijloc adorabil... Eu ma bucur mult cand vad pe cineva care scrie pt suflet, ca este din cutare localitate, ca a studiat una si cealalta, ca este pasionat de ceva anume... as putea discuta mult mai multe... dar asa, fiind straini intre noi, care mai este "FRATIETATEA"?
... ma bucur mult ca imi gasesc prieteni! Sincer, imi place sa comunic cu Domnul Crsitian "cristiboss56", este un domn in toata firea, are experienta in viata, este foarte prietenos... si saritor in ajutor... este un crestin model! Daca nu ii citeam "public profile" ramaneam fara de aceasta legatura...
...cand ai nevoie STII LA CINE POTI APELA!!! asta e ideea thread-ului! Va rog sa ma iertati!

George are dreptate.Uite de exemplu eu am scris in topice de la generalitati si se pare ca am intrat in discutii cam neortodoxe.M-am prezentat.Dar apoi am sters gandindu-ma ca Dumnezeu este Cuvantul si prin ceea ce scriem se poate vedea cum gandim.Daca am vrut sa cunosc pe cineva am citit postarile persoanei respective.Oricum crestinii traitori se cunosc de departe!

Anca-Miha 26.11.2008 18:04:36

geo.nektarios, sa mai punem si intuitia la treaba.
Adevarul este, ca aici pe forum sunt unele fete credincioase, care ar fi bune sotii de preoti.
Sa privim deci cu incredere propunerea lui geo.nektarios.
In ceea ce ma priveste, am incercat odata sa scriu datele personale, dar nu s-au inregistrat. Ce sa fac, sunt si eu un mic "geniu" tehnic...care probabil nu se pricepe la aceste butoane. Dar sunt casatorita, am si un nepotel, asa ca datele mele nu sunt prea interesante.

geo.nektarios 26.11.2008 18:35:39

Citat:

În prealabil postat de Anca-Miha (Post 102320)
Adevarul este, ca aici pe forum sunt unele fete credincioase, care ar fi bune sotii de preoti.
Sa privim deci cu incredere propunerea lui geo.nektarios

Sora mea, departe de mine acest gand! Nici nu mi-a trecut prin cap asa ceva, si io daca mi-am trecut toate datele nu le-am trecut scopul de a "agata" fete... Doamne fereste! Ci am aratat cine sunt si ce sunt! nimic mai mult decat EU INSUMI!!! Nu imi place sa fiu flas, ci sa ma arat cine sunt eu!!! Daca era ideea de "fete" nu am "apelam" la forum. E un lucru necrestinesc! Daca e vb de fete, nu as duce lipsa daca as intra in "jocul" lor! Dar imi place sa CUNOSC OAMENII!!! Asta e adevarul!!! Va rog inca o data sa ma IERTATI!!!


Ora este GMT +3. Ora este acum 07:52:26.

Rulează cu: vBulletin Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.