View Single Post
  #3  
Vechi 18.01.2007, 21:55:41
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de MARIUS_DANIEL
Vreau de la inceput sa precizez ca aceasta nu a fost un vis sau o inchipuire,ci o traire adevarata.Azi dimineata,pe la ora 7.00 nu eram treaz,dar mai auzeam ce se intampla prin casa.Deodata am avut o traire foarte puternica,nu stiu cum sa explic mai bine,ca si cand duhul meu ar fi vrut sa iasa din corp,ca si cand ar fi fost atras in afara lui.In acel moment parca as fi fost paralizat,nu stiam ce se intampla cu mine,dar m-a infricosat totodata,mai ales ca simteam ca sufletul ar fi vrut sa iasa prin cap,dupa cum povesteau si unii ce au trait N.D.E(near death experience).Aceasta traire bizara nu a durat mai mult de cateva zeci de secunde,dar mie mi s-a parut mult.Acum ma intreb oare ce a fost asta,a mai intalnit cineva asa ceva,sau a auzit macar?
Asa ceva am trait si eu in urma cu vreo 3-4 ani. Culmea eram lungit pe canapea si eram treaz. Nu am putut reactiona cu nimic. Teama si frica m-au pus stapinire. Scena nu am uitat-o niciodata si nici nu am povestit-o nimanui. Este prima data cind o pomenesc aici.
Reply With Quote