View Single Post
  #44  
Vechi 23.06.2009, 22:37:41
arkash arkash is offline
Member
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Mesaje: 38
Implicit

[quote=patinina34;131334][quote=AltulDesigur;118388] Situatia in care ma gasesc acum e cu atat mai neagra cu cat sunt departe de tara, nu am prieteni, familie, nimic.
Citat:


Asta e cea mai neagra si trista perioada din viata cuiva.
Nu indraznesc sa-ti dau sfaturi, sau sa te linistesc, deoarece doar tu stii ce ai in suflet. Intristare, nesiguranta, uimire, umilinta si de ce sa nu spunem si chiar simti ca sotia ta sau ex- isi bate joc de tine.



Esti surprins? E greu sa vezi si sa auzi cu urechile tale, chiar in fata ce se intimpla...

Este asa de trist, insa daca citim sfintii parinti, ei spun ca astea sint vremurile de pe urma.

Curaj, credinta in Dumnezeu, pentru ca nimic nu se intimpla fara voia Domnului.
Sint sigura ca peste ceva vreme o sa ne spuneti aici pe forum amindoi, cit sinteti de fericiti!
Doamne ajuta!
Stiu si eu?
Nebanuite sunt cararile Domnului!!!
E clara lipsa mea de rabdare (in speranta Adevarului)
Probabil nu merit mai mult dar cu siguranta mi-e dor de copiliul meu!!!
Il vad ca minte si nu pot sa intervin cu nimic; mi-as dori din tot sufletul ADEVARUL si PACEA!!!
Putem noi oare sa ne rugam pentru aproapele nostru in conditiile in care acesta(aproapele) nu mai vrea deloc sa se intoarca la Adevar si la cele care i s-au scris? Nadajduim intru Domnul si sper ca Bunul Dumnezeu sa triumfe! Cu pace si cu smerenie!
Mi-e greu sa-i mai cer Domnului ceva in conditiile in care sunt cuprins de tot felul de pacate!
Prea Sfanta Nascatoare de Dumnezeu miluieste-ne pe noi!
Reply With Quote