View Single Post
  #4  
Vechi 14.08.2009, 22:26:50
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit Calea cea mai potrivită este credința-iertarea -milostenia ! ! !

Citat:
În prealabil postat de LapetiteMoc Vezi mesajul
Scuze, acum am vazut factura de pe site.
XcellCenter ... Nu vreau sa va dezamagesc, dar de mai bine de jumatate de an cautam o clinica pentru un astfel de implant. Am trimis la XcellCenter toate documentele cu privire la istoricul bolii (scleroza in placi primara progresiva). Au raspuns numai pe langa si de fiecare data trimiteau factura pe mail. Am cautat informatii despre clinica, marturii ale bolnavilor care s-au tratat acolo si, daca va uitati bine pe site-ul lor, pentru a obtine marturii trebuie sa se achite 30 de euro. Ciudat! Asa ca am continuat!
L-au programat la finalul lui aprilie pentru implant. Era la inceputul lunii mai programat pentru spitalizare la Marseille. Am informat clinica si am intrebat daca tratamentul de la Marseille nu impiedica efectul implantului dumnealor. Nu au raspuns!
Dupa externare, am continuat sa aflam informatii despre XcellCenter si am gasit pe site-uri romanesti : http://www.prostemcell.ro/tratamente...tem-cells.html
Tot ce am citit aici ne-a descurajat.

Domnul sa va ajute sa gasiti calea cea potrivita!
Atâta timp , cat nu învățăm Iertarea, nici Cel Iertător nu ne va ierta și ajuta. Cel mai elementar lucru pentru un Ortodox , este iertarea, fără de care toate sunt zadarnice . Dumnezeu să te ierte și să te binecuvânteze ! Amin
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote