View Single Post
  #222  
Vechi 24.01.2010, 12:42:20
zaharia_2009's Avatar
zaharia_2009 zaharia_2009 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 05.07.2009
Locație: Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.239
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mirelat Vezi mesajul
Nu, nu vad de ce ar fi atac la persoana.
Am mai explicat, este luare de atitudine fata de mitocanie si batjocura la adresa altor membri ai forumului.

Anca, eu una sunt dintr-o bucata si nu ma intereseaza daca respectivul pozeaza in induhovnicit sau mare invatat, citit, cum vrei sa-i zici. Cine calca prea mult in strachini, trebuie readus in simtiri. Si te rog nu mai veni cu exemple biblice de convenienta.

Apropo, vrei sa spui ca tu esti de acord cu toate mojiciile pe care acest user le adreseaza aici pe forum? Nu uita, Anca, ca esti la al treilea username aici pe forum, dupa ancah si anca-miha. Prietenii stiu de ce.

Pina sa imparti amenintari si sa proferezi aprecieri de genul ,,mojicie" si ,,mitocanie" fa bine sora si reda-mi textual unde am atacat eu frati sau surori folosind asemenea afirmatii sau altele asemenea si inceteaza sa mai faci pe seriful si sfinta dreptate unde nu te priverste pe tine . Cu ce drept ai tu atitudinea aceasta jenanta ? Explica-te , in masura posibilitatilor ! In cazul in care eviti, cuvintele spuse de tine ,,sa-ti fie rusine obrazului'' ti se potrivesc tie de minune !

Last edited by zaharia_2009; 24.01.2010 at 12:44:46.