View Single Post
  #16  
Vechi 29.05.2010, 19:04:46
mihele_m's Avatar
mihele_m mihele_m is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 01.02.2010
Locație: Timisoara
Religia: Ortodox
Mesaje: 309
Post Tastez ..... deci exist!

Citat:
În prealabil postat de iustin10 Vezi mesajul
Am o mare disperare in a scrie .Ador sa fiu citit de ceilalti ,si ma bucur cand intalnesc cea mai mica referire la ceea ce scriu,fie ea si negativa. Imi recitesc postarile si mi se par minunate. Sunt din cei care au scris mai mult decat au citit.
Dar vine si reversul:dupa fiecare postare simt duhul mandriei cum imi da tarcoale ,si incep sa ma intreb ce sens are sa imi ranesc sufletul cu asemenea desertaciuni !
Nu as vrea sa generalizez ,sunt si oameni seriosi pe forumul asta ,care nu posteaza din mandrie,ci din dorinta de a dialoga ,si a gasi adevarul despre o problema ,sau care pur si simplu au nevoie de a afla ceva sau a cere un sfat.
Sunt oare eu bolnav?
Dar voi, de ce postati pe acest forum,si cum va simtiti dupa aceea?
Nu crd ca sunteti bolnav , dar daca asa puneti problema ,inseamna ca aveti indoieli asupra celor care posteaza . Sa inteleg ca printre cei care scriu pe forum ,sunt si oameni rau intentionati ? Nu au acelasi tel Credinta in Dumnezeu? sau sa cunosti cit mai multe subiecte despre credinta si religie ? Pe acest forum nu se cauta nici rochii de mireasa ,nici matrimoniale,nici masini de lux ,nici moda ,nici nimic altceva decit ceia ce dezbate acest forum . DUMNEZEU ;CREDINTA ;RELIGIE si tot ce este legat de aceste subiecte . Ce spuneti ? am dreptate ? Va doresc o zi Binecuvintata ..
Reply With Quote