View Single Post
  #226  
Vechi 06.06.2010, 14:23:06
valentinalogo's Avatar
valentinalogo valentinalogo is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 13.06.2009
Mesaje: 18
Implicit

Citat:
În prealabil postat de valentinalogo Vezi mesajul
Da, stiu, si am sa te ajut cu mare drag!

Te rog in schimb, nu-mi spune dumneavoastra si incepi a-mi spune simplu Valentina.
Apoi da-mi un termen minim pentru a intra in ceva amanunte ca sa "punem inceput bun"lucrarii tale DEOARECE:
1. TOATA NOAPTEA AM STAT PE net
2. aCUM AM VENIT DE LA SFANTA LITURGHIE iar tu esti de doua ori norocoasa pentru ca inainte sa ma culc nu stiu de ce am intrat iar pe forum!! VEZI CA NIMIC NU-I INTAMPLATOR?!

cE TREBUIE SA RETII ESTE DOAR CA AS AVEA NEVOIE DE CEVA ORE DE SOMN SI CE ESTEE SI MAI IMPORTANT CA AM SA TE AJUT CU DRAG NUMAI LINISTESTE-TE UN PIC SI MAI PUNE PE NET CEVA AMANUNTE !

Te pup si Dumnezeu sa ne ajute pe toti in toate cele Bune pe care le dorim a face!
Vasilik uite, pana ce imi fac eu somnul de care am nevoie si pana ce ai sa ne spui tu amanunte de genul - ce termene ai la lucrare, daca ai scris ceva teorie si de unde ai luat-o ca sa formulam si practica in functie de partea de teorie, care sunt autorii (bibliografie-cei imoortanti sau CEL IMPORTAN), s.a- eu am sa-ti scriu una dintre ideile care mi-au venit intre timp.

- Stii ca orice intreprindere sau organizatie are la baza o S.O. (structura organizatorica) a carei reprezenTare grafica este ORGANIGRAMA.
- S.O. poate fi supradimensionata sau subdimensionata (cum iti place tie-fie ai surplus de resurse umane fie ai un deficit de resurse umanee)
- in ambele cazuri este vorba de un managEment defectuos care IMPUNE obligatoriu o reproiectare a structurii organizatorice avand la baza Principiul rentabilitatii economice..................bla...bla...bla...bla.. ..

Ce te rog sa-mi explici in schimb, este care-i treaba cu foirmularul/chestionarul din ce episod al filmului face parte ?

Scuze ca nu m-am prins dar chiar trebuie sa dorm un pic!
Reply With Quote