View Single Post
  #9  
Vechi 18.08.2010, 00:22:39
Bast-et Bast-et is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 08.07.2010
Mesaje: 350
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru Bast-et
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Mihnea Dragomir Vezi mesajul
La biserică vin nebunii. Oamenii normali sunt cei ca best-et. Nu noi, ci ei sunt majoritatea. La "maternitățile" (?) la care mă duceam eu, se făceau programări pentru avorturi, cererea fiind prea mare. Amuzant, dacă nu ar fi de fapt strigător la cer, e că știu maternități în care nu fac avorturi vinerea, că e zi de post, ca și când în celelalte e voie. Irod a omorât 14 000 de copiii ? Cam slăbuț, adevărata eficiență e în zilele noastre. 14 000 de copii omorâți pot să fie la o singură "maternitate" într-un an bun. Orice "medic" care e killer de copii i-ar putea, azi, râde în nas lui Irod: "performanțele" lui sunt superioare.

Ba, după cum vedem la știri, "maternitățile" îi tratează cu siktir și pe copiii născuți deja.
Nu ma consider normala (stiu ca daca ati avea posibilitatea, m-ati arde pe rug), dar ilumineaza-ma cu conceptul asta de normalitate.
Medicul "killer" de "copii" (embrioane poate vrei sa zici) munceste, a facut un juramant si trebuie sa-l respecte, daca asa i-a fost cerut, poate oricand sa schimbe profesiunea.
Scuza-ma dar parca biserica voastra este implicata in cazuri de pedofilie? Pai nu, nu avorta, lasa copii sa mearga la preot.
Reply With Quote