View Single Post
  #89  
Vechi 30.08.2010, 17:56:15
vsovivi vsovivi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Locație: Insectharul ortodox, în nepocăibilul pocăibil și pocăindu-se tainic.
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.459
Implicit

Poi dragilor, voi ați văzut la OTV că ăla bătutul era defapt un milițian bătrân?.. cu stare cică... deci milițianul ăla bătut de călugăre în joacă și-a făcut avere bătând credincioșii... și mințind pe la organele de partid... și de stat, băgând oameni la pușcărie, nevinovați, terorizând orașele și satele...

Deci bine v-am zis, era un bețiv milițian ce venise la furat de țiglă, în inspecție... venise ca să i se închine lui preotul așa cum era obijnuit pe vremuri... avea și plasă ca să i-o umple cu ceva de pe la mănăstire...

Eu l-aș fi bătut până s-ar fi pișat pe el, și nu așa cum a venit el să „ude” boscheții mănăstirii...

Deci iată că mai există și călugări care îi iau de urechi pe torționari și îi aruncă afară de pe pământul Domnului...

Numai că eu l-aș fi bătut la shah că-s prea slab. Că aia nici nu-i bataie ca să îi dai un picior în dos și câteva pălmuțe peste chelie... mai mult s-a risipit Duhul Sfânt pe gâște că s-a atins de un puturos bătrân și viclean.

Iar preotul cu asta nu a făcut decât a dat o palmă la kkt... deci s-a murdărit și el... deci mi-e milă mai mult de preotul călugăre... că iese greu din haine și din mâini dacă te moșcolești cu astfel de elemente... îmbâcsite până-n măduva oaselor cu... nici nu mai pot pronunța... că mă ia cu amețeli...

Last edited by vsovivi; 30.08.2010 at 18:04:16.
Reply With Quote