Subiect: Masonerie
View Single Post
  #73  
Vechi 27.05.2007, 14:55:27
Mirean Mirean is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.03.2007
Mesaje: 1.660
Implicit

Citat:
În prealabil postat de MARIUS_DANIEL
Citat:
În prealabil postat de Mirean
Citat:
În prealabil postat de MARIUS_DANIEL
Dovezile le ai in linkul pe care-l contesti.Uita-te acolo si ai sa vezi poze cu I.P.S. Daniel la slujbe cu "fratii" catolici!Ce Dumnezeu!
fratele meu, te intreb pe TINE ce stii TU! Si tu imi arati poze. Stii macar unde sunt facute si cand? Nu ti se pare suspect ca este singurul ierarh ponegrit pe site-ul ala care pana si denumirea o are tendentioasa? La restul intrebarilor cand imi raspunzi?
Asa,acum contesta pozele...Ti-am spus ce stiu eu,iar site-ul confirma.E singurul ierarh ponegrit pentru ca e cel mai periculos,doar am explicat de ce.Nu inseamna ca nu sunt si altii.Pozele,dupa cum evident se vede sunt facute cu catolici,slube comune ecumeniste si dracesti.De ce crezi ca nu apare nimeni,nici macar un preot la tv sa condamne aceasta erezie ecumenista?Pentru ca le e frica,unii au fost dati afara fara motiv,altii fac compromisuri,iar altii sunt complici.Daca nici acum nu e clar,inseamna ca ori nu intelegi nimic,ori intelegi prea multe.
Nu contest pozele pritene. Ti-am demonstrat ca nu ai nici un argument pentru ce sustii, in afara de site-ul ala unde este ponegrit IPS Daniel si pe care nu se semneaza nimeni.

Care preoti au fost dati afara fara motiv??? De ce nu apar poze si cu alti ierarhi?

Nu ai raspuns la celelalte intrebari pentru ca nu stii, pentru ca nu faci decat sa repeti ce auzi de la altii!!!
Reply With Quote