Subiect: incredibil
View Single Post
  #4  
Vechi 30.05.2007, 07:22:16
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gbagape
[b]nu am apucat sa vad emisiunea de la inceput caci atunci am venit de la munca dar ce am vazut a fost destul.A fost data inregistrarea unui botez la o biserica din Bucuresti nu am retinut numele dar atit am apucat sa aud si sa ma crucesc de ce mi-a auzit urechile in loc de "Te lepezi de satana" am auzit "Te lepezi de Hristos" si nu o data ci de trei ori cum este rinduiala.As pune si o captura video dar nu stiu cum sa procedez caci ar fi mult mai explicita.
Se confirma cele relatate de tine,este o biserica din Bucuresti, Colentina, SF.Treime . Exista inregistrarea video ca proba, de la acel botez. Da, este o "GRESEALA"regretabila a unuia din preoti, caruia imi scapa numele,dar o sa-l aflu.Discutind si cu alti crestini, este cazul clar al lucrarii diavolului prin acel preot. Botezul va fi reluat in alta zi dupa datinile si orinduielile crestin ortodoxe. APARA-NE DOAMNE DE VRAJMASUL VAZUT SI NEVAZUT,CU TRUP SAU FAR DE TRUP ! +
Reply With Quote