View Single Post
  #8  
Vechi 19.02.2011, 10:06:19
UnBaiatCuMulteIntrebari UnBaiatCuMulteIntrebari is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 18.02.2011
Mesaje: 7
Implicit Multumesc tuturor

Va multumesc tuturor, pentru explicatii, link-uri si va multumesc pentru modul placut in care v-ati exprimat!
glykys Condoleante si tie, multumesc pentru linkuri si sa stii ca si bunica mea se bucura mult cand ne vedea fericitit si incerca sa ne faca sa fim fericiti, indiferent daca i-am gresit.
Ai zis de faptul ca sa asculti(parca tu) muzica in mod egal, dar nu poti asculta manele, rock, hip hop , ce-i care asculta hip hop, rock etc merge, dar daca asculti si manele nu mai merge pentru ca ve-i fi numit "cocalar" etc. Si sincer prefer sa asculti Puiu Codreanu decat vreun manelist. Pentru ca multi(si eu fiind unul dintre ei) nu ii suporta pe nomazi.

Acum sa revenim la site, eu la inmormantare am dus coroane cu mai multi copii si ele trebuiau duse pana la groapa si pentru ca lumea s-a ingramadit in biserica n-am mai apucat sa intru, dar mama a spus ca preotul a spus o...(imi scapa cuvantul acum), dar zicea mama ca o zis foarte frumos si ca ea poate s-ar fii intrebat ca "De ce Doamne mama ei?" ca "De ce nu altcineva?" etc, dar dupa ce l-a ascultat pe preot s-a mai linisitit. Nu aveti un link si la asa ceva?:D
PS: La acea rugaciune pot sa o citesc de la calculator?(Facandu-mi cruce asa cum trebuie?)

Last edited by UnBaiatCuMulteIntrebari; 19.02.2011 at 10:09:01.
Reply With Quote