View Single Post
  #346  
Vechi 02.03.2011, 01:48:11
Melissa
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit No hopa si ispita :-))

Nu-ti schimbi poza de la avatar ,daca tot ai aparut pe topicul asta..??:-))
Sa te asortezi cu conversatia:-))

Citat:
Īn prealabil postat de Raoul Vezi mesajul
In calitate de barbat chiar as fi curios sa aflu raspunsul. Insa din ce am constatat pana acum difera in functie de persoana. Fiecare fata urmareste ceva la un barbat,in functie de preferintele ei. Unele cauta credinta,un suflet mare,bun si curat,intelegere,compasiune,sinceritate,fidelitate etc. iar altele cauta un aspect fizic placut,haine scumpe,situatie materiala buna,sa fie "bazat" s.a.
Deci nu cred ca e o regula. Acelasi lucru se poate spune si in cazul baietilor cu privire la fete...
Deci Raoul draga, lasand gluma la o parte, noi femeile nu vorbim pe acest topic despre CE DORIM de la un barbat, despre cum ar trebui sa fie barbatul ideal,despre ce cautam la un barbat.Deci nu vorbim despre "ce urmarim" la barbati...

Ci vorbim despre ce NU DORIM de la barbatii din jur..!!:-))Despre ce ne-ar putea ispiti, adica ce ne-ar putea face sa cadem in pacat, mai presus de voia noastra..cu privirea,cu gandul..

Deci daca acum te simti ratacit aici, te invit sa revii in 8 martie, cu poza schimbata! :-)))

Cred ca deja esti familiarizat cu veselia mea , de aceea imi si permit sa glumesc cu tine...mai frumosule mai!

Last edited by Melissa; 02.03.2011 at 01:50:18.
Reply With Quote