Subiect: Doamne ajuta!
View Single Post
  #16  
Vechi 06.03.2011, 14:03:24
milica1 milica1 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 17.01.2011
Mesaje: 15
Implicit Insista..si nu te da batuta ca nu vezi miracole

Citat:
În prealabil postat de Eufrosina Vezi mesajul
Traiesc o stare mentala ciudata, sunt imprastiata, sunt aeriana, totul mi se apre ireal, am multe ispite, si stari anxioase si pe deasupra mai ma viziteaza si slava desarta. Ce pot face? Ma rog dar nu cu tot sufletul fiidnca slava desarta nu ma lasa. Merg la biserica dar gandurile de hula ma fac sa ma invart in jurul biserii fara sa gasesc liniste. Sutn spovedita si impartasita si tot proasta am ramas.
Nu am voie sa tin post, parintii sunt necredinciosi si mi-au luat cartiele de credinta si rugaciune. Ades noaptea ma trezesc cu fiori de spaima si cu frica ca ma voi duce in iad. Ce sa fac ca sa scap? Am uitat multe din cele ce stiam despre Dumnezeu dar ultima speranta e ca inca ma iubeste asa in halul in care sunt.

De ce mi se intampla mie asta? De ce nu pot avea o viata normala cu o minte cu griji idei ganduri normale fara rataciri mintale?
Help!!!!!
VEI VEDEA MIRACOLE,doar insista in rugaciune,retrage-te in camaruta ta,si gandeste-te cine ti-a dat viata?mama ta ,ai spune..dar totul a fost cu voia domnului,avem un singur TATA,TATAL CERESC,cand gandurile ti-o i-a razna,incearca si gandeste-te ca cel necurat rade,si cheama numele domnului nostru ISUS CRISTOS,repeta repeta repeta si cel necurat se va indeparta,spune Tatal Nostru neincetat,spune rugaciunea inimii,DOAMNE ISUSE CRISTOASE FIUL LUI DUMNEZEU MULUIESTE-MA PE MINE PACATOASA,lupta-te cu tine insuti si cu gandurile care o i-a razna,vei reusi sigur,in biserica sa fii atenta doar la sfanta slujba,sa incerci sa iti tii mintea treaza doar acolo,nu intoarce capul nimanui,si traieste rugaciunea facuta in sfanta biserica,esti in casa DOMNULUI,nici nu trebuie sa bati la usa biserici,doar deschide si intra,asa e cu interiorul nostru,cauta-l pe ISUS in inima ta,e acolo,te asteapta!!!
Reply With Quote