View Single Post
  #34  
Vechi 09.04.2011, 16:19:24
vintage
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit pt Cristboss

Doamne ajuta!
De ce nu vreti sa vorbiti cu mine? de ce nu-mi spuneti direct cu ce am gresit? Sunteti foarte suparat pe mine si ma banuiti de prefacatorie.
Nu pot, nu vreau sa va las sa credeti ca ma ma prefac in credinta mea. Il iubesc pe Dumnezeu atat cat poate un biet omulet s-o faca! Il Marturisesc si cred in Unul Dumnezeu, Tatal Atottiitorul! Cred in Unul Domn Iisus Hristos, Fiul Lui Dumnezeu! Si in Duhul Sfant, Domnul de Viata facatorul, care din Tatal purcede, Cela ce impreuna cu Tatal si Fiul este inchinat si marit!
Nu ma intereseaza daca-mi spuneti ca sunt prost crescuta sau rea si antipatica. Poate ca aveti dreptate. Ca nu-mi iubesc indeajuns aproapele, nu-i o minciuna. Ca-s mandra si vreau si eu sa fiu bagata-n seama aici pe forum este adevarat. Imi recunosc neputintele. Nu stiu nimic din bogatia Ortodoxiei noastre. Dar uite de-asta m-am inscris pe forum sa pot vorbi sa pot discuta cu cei ce stiu mai multe. Va rog, nu ma respingeti. Nu sunt prefacuta! Cum sa va conving? De doua ori v-am intrebat cu ce gresesc? Dar nu-mi raspundeti. Poate ca nu merit. Bine mi-a zis Calator-prin ploaie vorba aia: ce i se cuvine lui Jupiter nu li se cuvine boilor! Dar au si boii partea lor. Dati-mi acea parte si va voi multumi!
Doamne ajuta!
Reply With Quote