View Single Post
  #44  
Vechi 14.07.2011, 16:28:46
dianadi's Avatar
dianadi dianadi is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 01.02.2009
Locație: Londra
Religia: Ortodox
Mesaje: 174
Implicit

Citat:
În prealabil postat de lilisor Vezi mesajul
unde a ajuns discutia?Sotul meu a murit de tanar, copii mei au avut un tata si atat!Nu sunt din flori, nu am mers in strainatate sa aduc in poala mamei un copil.Am muncit numai Dumnezeu si Maica Domnului stie cat mi-a fost de greu, am multe pacate pe care mi le recunosc, nu vreau sa intru in polemici cu nimeni, multumesc celor care mi-au dat cateva solutii pe care le voi urma.Multumesc si celei care a turnat sare pe rana.Daca e sa aleg intre trei copii si un nepot care nu e sangele meu, sau un copil, aleg categoric a doua varianta.Va multumesc.Nici poveste sa o i-au in pelerinaj la Prislop!
dupa tonul folosit as crede ca nu sunteti dispusa sa urmati sfaturile bune primite de a ierta si a va apropia de, poate, viitoarea nora si va incapatanati in ale d-voastra. Nu cred ca cineva a insinuat ceva despre viata d-voastra fara sot ci doar s-a facut referire la faptul ca asa cum ati crescut singura copii si a fost greu asa ii este si fetei respective doar ca ei Domnul i-a scos in cale un tanar care sa o iubeasca cu tot cu un copil.
Dc Domnul a iertat-o ca a facut un copil inafara casniciei si i-a dat un tanar alaturi de care sa isi refaca viata, d-voastra de ce nu puteti sa o iertati? doar pt ca tanarul e fiul d-voastra?
Domnul sa va lumineze sa urmati caile sale!
__________________
Iertati-ma!
Reply With Quote