View Single Post
  #35  
Vechi 11.09.2011, 15:28:22
tigerAvalo9 tigerAvalo9 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 28.03.2008
Locație: Galati
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.448
Implicit

Va multumesc la toti pentru mesaje.


Deci bine zicea domnul Cristian (cristiboss) ca am evoluat.Pot spune ca,da,chiar asa este.Cand am venit pe forum prima data acum ceva ani eram doar un copil care se interesa de dinozauri si de sfarsitul lumii,de senzational si de chestii din acestea.

DAR ACUM,stiu mult mult mult mai multe despre religie,despre Hristos Dumnezeu etc.

Atunci eram doar un copil nespovedit si care se gandea numai la ce nu trebuia,adica ca majoritatea copiilor din ziua de astazi

Acum sunt spovedit,impartasit,am in spate 2-3 ani de rugaciuni si incerc sa avansez in religie,sa avansez in CREDINTA,SA AVANSEZ pentru a FI UN OM BUN!(DA,atat de simplu,OM BUN!)
Acum sunt total schimbat fata de ce eram,IN BINE BINEINTELES SI TOT BINEINTELES MAI AM MULT DE MUNCA CA SA DEVIN CEEA CE VREAU,UN OM IN TOATA FIREA,BUN SI APT PENTRU A AJUTA PE ALTII!


MI-AM FACUT PRIETENI AICI,CHIAR SI DACA VIRTUALI,DAR DACA VA CONTINUA CINEVA SA MA SPRIJINE IN CONTINUARE CU UN SFAT,CU O VORBA BUNA ETC VA FI SI MAI BINE


Am uitat sa spun ca nu-mi plac bataile ,smecheriile si ''misto-ul'' celor de varsta cu mine din ziua de azi.


VREAU SA MAI ZIC CA NU INCERC A MA DA MARE CI DOAR VREAU CA LUMEA SA INTELEAGA CA AM SUFERIT SI NU E ASA USOR SA TRECI PRINTR-O DEPRESIE!

Doamne ajuta!Dumnezeu sa va binecuvinteze:)


MAINE INCEPE UN AN NOU AN SCOLAR PENTRU MINE SI SUNT NEDUMERIT ,NU STIU PE CE DRUM SA O APUC(PROFESIONAL ma refer)


DACA AVETI SFATURI PENTRU MINE,CAT DE MICI VA ROG SCRIETI-LE AICI!


Reply With Quote