View Single Post
  #9  
Vechi 24.08.2007, 18:04:16
jenica
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de flory64
De un an de zile s-au mutat sub mine la bloc o familie care in primele 3 luni in fiecare saptamana faceau scandal cu strigate si urlete pe tema banilor ( nu ca n-ar avea, dar de ce cheltuie unul mai mult ca celalalt)Le-am spus ca imi fac rau mie si familiei mele ,l-am mai trimis pe sot la usa si nu i s-a deschis ,am mai batut in podea,i-am sunat la interfon si ne-au injurat fara sa apucam sa zicem ceva.....fara nici o schimbare Eu am inceput sa fiu f nervoasa, sa-mi fac plan de a ne muta ...........E f greu!Acum scandalurile sunt mai rare .am citit cele 9 novene in 9 zile de marti catre Sf.Anton
Intre timp s-au mutat deasupra mea o familie cu 2 copii care cum se trezesc incep si alearga si trantesc cu diferite obiecte.Nici la acestea n-am prea avut audienta!
E o adevarata tortura psihica pt mine in special!Sa ma fi blestemat cineva ?! Ce sa fac sa-mi linistesc vecinii?! Ce rugaciuni sa mai zic sau e cazul de slujbe?! AJUTOR!
:)cu Psaltirea si Rabdare. Au mai facut-o si altii inaintea ta si au reusit in parte;)
Reply With Quote