Citat:
Īn prealabil postat de Raoul
Sunt curios cat costa alimentatia pentru o zi formata din tot ce ai enumerat tu (kiwi,banane,cirese etc. etc.).
|
Ai inteles gresit...eu ti-am prezentat ce s-ar putea manca. De exemplu vara poti manca linistit putina paine cu cirese (1 kg) si aia sa-ti fie toata masa. Nu cred ca e scump deloc.
Ca am prezentat niste fructe ce ar putea fi consumate asta nu inseamna ca le mananc zilnic sau ca trebuie mancate.