View Single Post
  #53  
Vechi 07.05.2012, 11:40:33
nicolae44 nicolae44 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 01.02.2012
Locație: brasov
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 137
Implicit

Citat:
În prealabil postat de robert27 Vezi mesajul
Cum am zis si la inceput... Acum vad ca a ajuns sa fie din ce in ce mai grav, asa ca, va rog eu frumos, nu ma mai ajutati. Ca si cum ai arunca o pietricica in mijocul oceanului, valurile ei pot ajunge tzunami la mal...
Egoismul meu cel mare m-a orbit si nu am vazut ca va fac rau. Prin intrebarile mele v-am ispitit la multe lucruri rele si pentru asta imi cer iertare.
Numai bine, si inca o data, iertare...
robert,eu il iubesc pe Isus si neprihanirea care vine de la El.El te intelege si eu te inteleg caci am fost ispitit si am biruit.nu stii ce zice Domnul Isus?ca a fost ispitit in toate felurile??pentru biruinta si ca si noi sa capatam acea biruinta.iti pot explica amanuntit aceasta problema si ma bucur ca nu te-ai lasat obisnuit cu gandul acesta caci in America de ex sunt chiar biserici unde homosexualitatea nu mai e considerata pacat .ai sa scapi de aceasta pofta,problema daca e reala putem discuta aici sau pe privat mai pot citi si altii nu ma deranjeaza caci TOTI SUNTEM PACATOSI si biserica Lui cristos nu-i un club de sfinti ci un spital de vindecare
Reply With Quote