View Single Post
  #99  
Vechi 30.05.2012, 15:40:09
osutafaraunu osutafaraunu is offline
Banned
 
Data înregistrării: 13.07.2011
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 3.764
Implicit

Citat:
În prealabil postat de AlinB Vezi mesajul
Poate vroiai sa spui "tinta majoritara a acestor programe sunt ortodocsi" - ceea ce este de la sine evident deoarece statistic vorbind in aceasta tara majoritatea s-au declarat ortodocsi.
Dacă țara e majoritar ortodoxă, normal că targetul e românul majoritar. În județul Covasna acest "targhet" nu mai e ortodoxul...

Citat:
În prealabil postat de AlinB Vezi mesajul
Si raman ortodocsi in continuare nu din cauza ca adventistul n-ar fi smcher ci ca oferta lui este prea subitre ca sa vorbim de un exod in masa.
Ce vrei să sugerezi? Că ortodoxul se lasă cumpărat doar pe pachete mai generoase? Hai să fim serioși!

Citat:
În prealabil postat de AlinB Vezi mesajul
De unde sa stiu eu care este programul de marketing? Poate e privita ca o investitie pe termen lung, poate banii nici nu vin din tara
Te asigur eu că banii vin exclusiv din țară (mă refer strict la programele tip "Expo Sănătate" și "Caravana Sănătății")

Citat:
În prealabil postat de AlinB Vezi mesajul
si atat timp cat vin bani, de ce sa nu fie folositi mai ales daca banii nu se duc doar pe materialele de propaganda ci si pe salariul lui cutare si cutare si cutare implicat in campanie, cum se practica prin ONG -uri?
Cei implicați în campanie fac muncă de voluntariat, ba de cele mai multe ori aceștia contribuie și financiar la proiectul respectiv.
Reply With Quote