View Single Post
  #709  
Vechi 24.07.2012, 14:29:47
vsovivi vsovivi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Locație: Insectharul ortodox, în nepocăibilul pocăibil și pocăindu-se tainic.
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.459
Implicit

Citat:
În prealabil postat de DragosP Vezi mesajul
Dap, mare dreptate ai și muuuultă verticalitate!
Până ieri ziceai că mergi și votezi "NU".
Azi, de când a zis matrozu' ca "oamenii de bine" să stea acasă, zici și tu că stai acasă!

Vai de capul nostru!
Da, recunosc sunt un LAȘ fiindcă mă răzgândesc mereu deci n-am veritcalitate... n-am deloc verticalitatea de a sta alături de Abesalom...

Știți voi care... ăla cu plete foarte mari de a rămas spânzurat de ele...

Oare cine și-a tuns pletele ca să dea bine pe sticla lui Vântu și Felix și să fie asemenea băieților 'buni'? Ăla care e foarte vertical și radical... ăla care seamănă cu iliescu exact ca două picături de păcură... din aia de-a lui Patriciu-PSD extrasă din pământu' lu' tacsu'.

Mai bine trădător și laș așa ca regele Mihai și ca președintele legitim Băsescu și ca poporul român creștin și suveran care nu participă la mascarada asta de referendum decât vertical ca la spital... ca la morgă... știți voi țeapăn și 'mort'!

Trăiască regele Mihai, președintele legitim Băsescu și poporul român creștin și suveran!

Jos minciuna și hoția și jurământul mincinos! Jos trădătorii verticali și radicali! Jos ipocriții și fățarnicii și excrocii! Jos iubitorii de viclenie și răutate de parcă aia ar fi înțelepciunea!

Last edited by vsovivi; 24.07.2012 at 14:43:55.