View Single Post
  #18  
Vechi 27.11.2012, 16:45:38
neica_nimeni_altul's Avatar
neica_nimeni_altul neica_nimeni_altul is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 20.07.2011
Locație: Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 506
Talking

Citat:
În prealabil postat de MihaiG Vezi mesajul
Am impresia că ai o problemă personală cu domnul Eugen și îți refulezi frustrările aici pe forum. Faptul că ți-ai creat trei avataruri diferite în acest scop, însă, depășește sfera bunului simț și se apropie de patologic. În ceea ce privește opiniile dumnealui, mi se par bine susținute, documentate și pertinente, spre deosebire de ale tale.
MihaiG, e posibil ca impresia pe care o ai cu cele 3 avataruri diferite sa fie gresita?
Esti convins de asta ? E foarte simplu ca sa verifici, intreaba adminul acestui forum, poate el te va convinge ca lucrurile sunt cu totul altfel. Iti repet, suntem 3 persoane diferite! Referitor la "sfera bunului simt" cred ca exagerezi ...

Legat de opiniile lui Eugen7 Gantolea, sper sa aiba demnitatea sa si le apere singur, nu sa apeleze la tot felul de chibiti (nu la Dvs ma refer). Pentru asta exista acest "forum" sa putem avea discutii libere, asa cum crede fiecare, despre diverse subiecte, folosind argumente si nu tot felul de atacuri la persoana.

Parerea mea despre opiniile lui Eugen7 referitoare la cosmologia lui proprie, sper ca ti-ai dat seama ca e total diferita de a lui/ta.

Cand Eugen7 G isi va prezenta opiniile, esti liber sa le critici sau sa le sprijini, dupa cum crezi, eventual poti sa le intaresti.

Last edited by neica_nimeni_altul; 27.11.2012 at 16:48:59.