View Single Post
  #571  
Vechi 04.09.2013, 20:05:19
antiecumenism antiecumenism is offline
Banned
 
Data înregistrării: 07.08.2006
Locație: ROMANIA,jud. Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.218
Implicit

Bunica micuțului ucis de maidanezi: "Să-i facă săpun pe toți"

http://www.libertatea.ro/detalii/art...-461976-1.html

Tristețe mare astăzi la capela bisericii Sfântul Gheorghe din Capitală unde este depus trupul copilului de 4 ani care a fost ucis de maidanezi luni după-amiază într-o zonă de lângă parcul Tei.

Mai mulți prieteni ai familiei au venit să-i încurajeze pe părinții lui Ionuț. Și câțiva prieteni de-ai copilașului au venit să-și ia adio de la tovarășul lor de joacă. Părinții nu i-au lăsat să-l vadă pe Ionuț în sicriu, pentru că micuțul este de nerecunoscut: desfigurat, cu urme de colți și sânge pe față.
Bunica băiețelului, cea care a fost cu ei în parcul unde s-a întâmplat nenorocirea plânge într-una: "Mi-au zis nepoții: «Buni, aici ne jucăm, aici».
Erau sub ochii mei.. m-am mutat de trei ori după ei, că tot voiau să se joace în altă parte.. o secundă i-am scăpat din ochi și atunci a venit băiatul cel mare: «Buni l-au prins câinii pe Ionuț! Au lătrat și au venit spre noi! Buniiii, îl mânâncă pe Ionuț! » și mi l-au omorât. Vinovații să plătească! Să omoare toți câinii până nu mai sfâșie pe altcineva! Să-i facă săpun pe toți."


-acum sa vedem cati bucuresteni sunt normali,daca va fi referendum...
Reply With Quote