View Single Post
  #1034  
Vechi 08.05.2017, 22:38:25
GMihai's Avatar
GMihai GMihai is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.02.2015
Religia: Catolic
Mesaje: 1.596
Implicit

Citat:
În prealabil postat de antoniap Vezi mesajul
GMihai, nu e nevoie de sfaturile tale. Du-te pe forumul catolic, te rog!

Esti adeptul crimei organizate, probabil. Vrei sa faci haz despre lucruri care se practica in scopul aducerii unor oameni in moarte cerebrala. Ce fel de om esti tu? Uita-te atent la tine? Daca esti in stare sa faci haz in astfel de situatii, esti un om fara de Dumnezeu.

Dar nu-i bai. Spun inca o data! Aveti grija daca aveti intre 40 si 60 de ani. Sistemul nu e interesat sa plateasca prea multe pensii. Asa ca o armata intreaga de oameni fara Dumnezeu e pusa in miscare pentru a asigura organe de calitate. O persoana odata ajuns in moarte cerebrala e o sursa de baini. Unii stiu si mint, altii nu stiu. O multime de oameni mor din aceasta cauza. Cautati tratamente naturiste. Iar cu stomatologia... mai usurel. Se poate sa fii si pregatit pentru moarte cerebrala si cu banii dati! Am zis-o!
Doamnă Antonia, cu tot respectul, vă lipsește o doagă.

P.S. De fapt, nu-i de loc o noutate, doar încercam să atrag atenția asupra acestui fapt celorlalți participanți la discuție. Mulțumesc că m-ați ajutat.

P.P.S. Pentru ceilalți: Doamna Antonia crede că oamenilor li se implantează, de către membrii unei rețele de crimă organizată formată din medici stomatologi (printre alții) cipuri în măsele, cu scopul de a-i aduce în moarte cerebrală pentru a li se preleva organe, și că dânsa a fost victima unei asemenea conspirații.

P.P.P.S. Acesta este nivelul intelectual al adepților sectei "nepomenitorilor". Nota bene.
__________________
"If you take the Christian Bible and put it out in the wind and the rain, soon the paper on which the words are printed will disintegrate and the words will be gone. Our bible IS the wind and the rain." Herbalist Carol McGrath as told to her by a Native-American woman.

"Laudato si, mi Signore, per frate Uento
et per aere et nubilo et sereno et onne tempo,
per lo quale, a le Tue creature dài sustentamento"
- Sfântul Francisc de Assisi

Last edited by GMihai; 08.05.2017 at 22:49:09.
Reply With Quote