View Single Post
  #6  
Vechi 04.01.2021, 17:47:04
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.773
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Petru7 Vezi mesajul
Citat:
În prealabil postat de eusingur Vezi mesajul
a venit vremea, ca sa curatati Cuvantul Lui Dumnezeu de toata spuza jidaneasca...masonica ori iluminata. Omul fara Dumnezeu e NIMIC. Orice religie ori zicere ori convingere care pune omul in centrul universului E STRAMBA! Acum, sunt multe caile care clameza ajungerea la Dumnezeu, DAR NU TOATE DUC ACOLO, din pacate exista doar UNA...si cararea e a "dreak" de ingusta...reflecteaza, nirvana
Și eu cred în Cuvantul lui Dumnezeu de la sfarsit de timp. Dă Doamne minte românului, mintea lui cea de pe urmă ca să credem și să urmăm toți Credinta traind creștinismul ortodox cât mai curat și mai drept.
Daca chiar credeti intrati si cititi cu credinta pe linkul din semnatura. Acela e Cuvantul lui Dumnezeu de la sfarsit de timp. Stiu ca e greu de citit Adevarul si ca e mai usor de crezut in speculatiile, superstitiile si interpretarile gresite ale Apocalipsei. Acolo veti gasi tot ce aveti nevoie pentru ca sa Credeti.
__________________
MoroncEkUlaș înVaț leppăd∈LUMEjuglu(fivrEhoț-șcaUsLEUz∈u=sminț∈E-=nEbUParv∈grozînș∈= pripIS∈xpuUnga+cârâmErid-fugid-logivina-stiEsin∈rEUtU-antisimțidur-lăudobasculaș-trădățol-scopbârf-tUt∈u-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-f∈ciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-ter∈sUșefhUț-fant∈zis-progr∈xit=victiviclUadicdol t∈iasiamin∈ picUpic n facinatia gogoș∈rporkd∈luvulps sat∈ plâplaci sascapi d T sal∈faci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici CuvânteuL si FataTa
Reply With Quote