View Single Post
  #19  
Vechi 25.06.2021, 15:59:03
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Moroco Vezi mesajul
Nu eu am nevoie de necredinta ta ci tu de credinta in Hristos-Cuvantul. Tu nu trebuie a fi banat oricat ai huli ci trebuiesti lasat sa se lamureasca. Poate poate vreodata ajungi si tu sa incerci sa crezi in adevar, in marturii, in minuni, in invatatura ortodoxa, in textul scris si nu in barfe si pripeli de grandoman.


Nu eu am nevoie de discutia cu tine pe forum ci forumul are nevoie de Hristos-Cuvantul.
Tu esti un sectar pus pe prozelitism care marturisesti lucrul asta.

Tot ce faci pe forum este prozelitism ieftin si sectarism.

Asta ai facut 10 ani de zile. Forumul are nevoie de ortodoxie nu de sectarisemelee tale.

"Hristos-Cuvantul"? De ce repeti Hristos-Cuvantul ca un drogat si nu Ortodoxia? Noi in ortodoxie nu ascultam de Hristos?

Hristos-Cuvantul este sloganul tau sectar, sub care ascunzi hula imptoriva ortodoxiei. Hristos-Cuvantul este hula ta impotriva lui Dumenzeu, ascunsa sub cuvinte sfnte.

Hula-Necredinta de fapt asta este tot ce aduci pe forum..

Te-ai drogat la NIP cu sectarismele lor, la fel ca protestantii repeti incontinuu "Hristos-Cuvantul" nevazand ca esti deja un protestant.


Si cu gura ta marturisesti ca esti aici doar sa faci prozelitism

Asa ca trebuiesti scos pe loc de pe forum


O sa raportez la admin pana la loc comanda pana se sesizeaza.

CONTRIBUTIA TA PE FORUM ESTE TOXICA.

Pe toti care ti-au zis ceva i-ai ca**t. Inafara de sectarisme nu scoti, doar hula impotriva Bisericii doar prozelitism.

Asa nu, asa trebuie sa fii scos din Biserica/forum.

@Admin_ te rog sa iei niste masuri, ca e cam mult prea mult sa nu putem discuta in mod ortodox pe un forum acaparat de un sectar care aduce mizerie peste tot pe unde calca.

Ajunge forumul depozit de sectarisme ale lui Moroco, colectia de otravuri NIP.

Pe bune???

Last edited by gpalama; 25.06.2021 at 16:12:20.
Reply With Quote