View Single Post
  #40  
Vechi 29.06.2021, 16:17:07
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.334
Implicit

[quote=gpalama;668395]
Citat:
Admiterea starii de cadere si nevrednicie nu este invinovatire sectara mistica.
Canta prostii la alta masa!

Citat:
Mai trage o data.
Tu tragi bai inversatorule!

Citat:
Infricosati lumea xu nebuniile voastre ddoar asta stii sa faci.
Nu tu infricosezi forumistii ca nu cumva sa creada in Cele 7 Tr.Ap?
Cat poti sa mai minti inversatorule!

Citat:
Nu exista "pocainta" ca "invinovatire nebuna". Voi asa va innebuniiti clientii la.magazinul de nebuni.
Miauna tampenii la alta masa. Ortodocsii seriosi vad ca esti un incompetent ce vrei sa te auto-indreptatesti in prostie si cu cat debitezi una mai mare ca alta cu atat te afunzi in nisipul miscator, din ala maro...

Citat:
Deci tu ai nevoie de clienti la magazinul de nebuni si vinzi gogosi pe aici poate se prinde vreunul.
N-am nevoie de niciun client. Tu vrei sa vinzi gogosi si gogosari la gradinari!

Citat:
Petru7 vad ca a plecat si repeta nebunii si el.
Zici tu! Mascariciul forumului zice despre sfintii ca repeta nebunii!

Citat:
Vezi ca doar diavolul te invinovateste Dumnezeu vrea indreptare si iti aduce speranta.
Pai daca stii asta, de ce ma invinovatesti, ma judeci si ma osandesti pe toate firele de discutie? Esti diavol? Iata eu stau sub vina. Recunosc ca-s vinovat, sunt un pacatos, cel dintai pacatos impreuna cu preotul. Dar Cred ca Mantuitorul, Mesia ce sufla prin Cele 7 Tr.Ap. ma va face liber si-mi va rasplati in Cer daca nu ma rusinez de El inainte oamenilor!

Citat:
Le-ai inteles gresti prostane.
Zici tu? Inseamna ca n-a zis nimeni. Nu cred in raspopiti!

Citat:
Pocainta este indreptare cu nadejde nu spaima sectara si invinovatire nebuna
Vai vai ce idiotenii ies din tine. Despre ce secta vorbesti. Eu vorbeam de ceea ce zice preotul ortodox la sf. Liturghie! Sunt practicant, aud ce zice preotul inainte sa impartaseasca credinciosii. Daca si aia sunt sectari, preotii care stau sub vina la fiecare liturghie atunci e clar ca esti un raspopit autoindreptatit foarte pripit care dand din colt in colt incepe sa minta ca as fi zis eu traznaile lui si apoi le contrazice, le condamna de parca s-ar lupta cu mine! Penibli! Mitoman de profesie. De la uslamisti ai invatat, de la politruci, nu-i asa?

Citat:
Hristos nu aduna nebuni inspaimantari langa El asacum propui tu.
Poate pricepi tu ce vrei sa scrii. Esti confuz, de neinteles, agramat si analfabet. Ce as putea deduce ca ai vrut sa scrii? Ba tocmai ca ii cheama langa el pe toti nebunii si inspaimantatii ca sa le dea odihna. Ai auzit de demonizatii din tinutul Gadarei? Defapt ce te intreb pe tine cand te dovedisi de cel mai incompetent tembeolog de pe forum. Pai Igor si AlinB, erau savanti pe langa tine. Doar ca nici ei nu puteau crede in Cele 7 Tr.Ap!
Citat:
Poti sa te duci sa te inspaimantezi cat vrei.
Ma inspaimantez dar nu ma duc nicaieri! Du-te tu si miauna mitomanii si hule la alta masa! Vezi ca e unii pe aici care te cred... vai de capul lor sarmanii de ei!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote