View Single Post
  #10  
Vechi 16.11.2022, 23:49:13
Adr.iu91's Avatar
Adr.iu91 Adr.iu91 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 19.03.2021
Locație: Constanta
Religia: Ortodox
Mesaje: 436
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Moroco Vezi mesajul
Cu faptele astea ar ajunge in Rai insa "sfanta" lume il baga la reeducare fortata ca sa-l scoata de acolo corupt si ipocrit asa ca ea, k "sfanta" lume justitiara codusa de pluxifer mare banson, vedeta ce conduce barionetele din fiasconcs!
Ce mai faceti, domnu Moroco? Bine sanatos?

Ia uite psihologul Adrian Niculescu ce a zis, uite cum doamnele acelea in loc sa plece vor sa il provoace tot timpul: https://fb.watch/gR4MyVvqNf/ ...si comentariul lui Adrian Niculescu: "Reactia Parintelui, arata faptul ca lucrurile acestea se intamplau de mult timp. Orice femeie normala si educata, ar fi plecat in secunda doi, dupa atentionarea Parintelui, ea nu, statea pe loc, de ce? Pt ca asta vroia, sa il instige…"

Inca un clip cu doamna aceea care facea filmare cu telefonu in biserica pe timp de zi: https://fb.watch/gR4Tp_F9nD/ si comentariul lui Adrian Niculescu din video.

Necuratul lucreaza printre oameni sa creeze tulburari in biserica de Duminica mai ales.

Apropo Nicolae Voiculet, cantaretul la nai din partidul AUR este solidar cu Parintele Calistrat, la fel si Dan Stana. Avand in vedere ca ai zis ca sustii partidul AUR poti sa fi de acord cu ei la fel. De data asta eu, care nu sustin aur, ii dau mare dreptate lui Voiculet, respect. Biserica este atacata din exterior intotdeauna, aici exemplu fiind prin doamnele acestea. https://www.facebook.com/nicvoiculet...9317370749225/

Comentariu Voiculet: "Neomarxiștii s-au prins ce-au de făcut. Și-au băgat coada. Urmează un pelerinaj la “preacuvioasa” URĂ, ca să pupați moaștele imunității progresiste! „Libertatea fără responsabilitate nu mai poate exista". Am văzut multă lașitate și lepădare în ultimele ore chiar și din partea celor care spun că slujesc Biserica lui Hristos..! Atacul fără precedent este de fapt împotriva Lui IISUS HRISTOS.
Sunt alături de părintele Calistrat și de toți marii apărători ai Bisericii Ortodoxe a României!", sunt de acord cu Voiculet.
__________________
"Not all those who wander are lost. All we have to do is decide what to do with the time that is given to us.
It is the small things, everyday deeds of ordinary folk that keeps the darkness at bay, simple acts of love and kindness."
Reply With Quote