View Single Post
  #3  
Vechi 18.07.2023, 11:20:00
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.348
Implicit

Citat:
În prealabil postat de tigeratlantic9 Vezi mesajul
De azi aleg sa ii predau inima Domnului Iisus Hristos și sa ma pocaiesc.Simt ca trebuie sa fac o schimbare mare su benefica în viata mea și chiar acum e momentul .Dumnezeu sa îmi ajute..este oare iertare pentru tot ce am făcut?Oare pot eu oare sa o iau de la început?

https://youtu.be/C6yupqpB8ps
Pai nu o dai Domnului Iisus-Hristos, pastorul cu Crucea asa cum zici ci o dai la Yehovisti ca Biji, iar neoprotestantii astia merg pe cai gresite si foarte atractive, usuratice.

Nu vezi ca esti prea usor de amagit si tzepuit? Nu vezi ca singur te autopripesti si te autotzepuiesti?

Mereu ajungi sa fii foarte hotarat si motivat ca vrei sa-ti urmezi chemarea, sa fi si tu un ucemic al Domnului insa iata cum esti gata sa te dai mereu la altii, nicidecum Lui.

Nu esti ortodox? Daca esti ortodox de ce sa te dai la martorii Yehovisti sa te ”mantuie” ei?

NU stiu de ce intreb ca si asa nu raspunzi. Bine macar ca-ti doresti ceva legat de Dumnezeu. Sa te miluiasca sfintii ca sa-ti gasesti binele pe care-l cauti.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote