View Single Post
  #63  
Vechi 06.10.2023, 16:57:18
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.347
Implicit

Citat:
În prealabil postat de RappY Vezi mesajul
Nu, ca vad ca deja nu mai raspunzi la ce zic si vorbesti de ce-ti trece tie prin cap.
Ce vezi? Nu-ti raspund la ce zici si scriu ce-mi trece prin cap?

Crede-ma ca ti-am raspuns cu toata aplecarea si buna credinta.

Io vad ca pare ca ai dubla comanda si ca te comporti exact ca aia care vor sa te demonstreze si sa te decredibilizeze dupa cum i s-a ordonat de cineva mai mare in grad.

Ai inceput sa spui de mine numai copilarii asa ca cei ce spun lucruri traznite, dorind sa intrii in gratiile baronului de mieunhauhauzen ca sa te infieze si sa te faca si pe tine mare conte.

Asta imi trece prin cap. Ca esti pus de cineva sa ma iei la misto, sa ma provoci. Faci atacuri la persoana si ma provoci iar chestia asta e specifica tovarasilor din servicii ascunsi dupa o icoana de mare sfant, dandu-se mari aparatori ai ortodoxiei, uitand de crestinism cu tupeu infailibil de mitomani care se fac ca nu pot pricepe si din pricina asta haita sustine ca io as fi cel cu probleme. Penibil!

Am mai trait filmul asta. Asa ca nu-ti fa iluzii, vei sfarsi prin a deveni tot mai penibil cu cat incerci sa ma discreditezi si sa ma defaimi in public. Dar nu e vorba de mine. Pacat ca te departezi tot mai mult de Cuvant risipindu-ti sansele la Fericirea ce se obtine primind acest mare dar, Cel mai mare dar al tuturor timpurilor.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 09.10.2023 at 11:34:59.
Reply With Quote