View Single Post
  #32  
Vechi 29.01.2024, 11:32:05
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.312
Implicit

Psalmul omului om,

Eu omul om, sunt din pacate, cea mai neagra si adanca cadere, prapastia tristetzii, ravna placerii de a face pe placul tradarii.
E-li E-li berarea mea prin E-liblestem, a eu omului om, e cea mai cumplita capcana a tuturor barfelor si razbunarilor in zadar, in desert.

Vai de mine Doamne ca-s om si orice-i mai bun si mai bine ca omul om,
Orice-i mai bun ca omenia omului, omenia omului om care te omeneste,
Dar sa nu deznadajduiesc cazand in indoilei, asa ca te rog,
Doamne te rog fa-ma om ca-s om, si sunt constient ce inseamna sa fie omul om,
Doamne fa-ma nou ca-s nou, si sunt constient ce inseamna sa fie omul nou,
Doamne Libereaza-ma de E-liberare ca toate grijile lumii indoielnice ma E-libereaza iar eeE-li-berarile omului om nou nu se mai sfarsesc!

Mie da-mi Doamne sa te liberez pe Tine de mine, eu omul om, om nou, incepand sa Te ascult, sa Te cred, sa nu ma mai razgandesc si sa implinesc pana la sfarsit ceea ce imi dai de facut, ce ai semanat prin Cuvant, ca sa te iubesc pe Tine Domnul si nu omul, nuuuuu.......uuuuuuu omul!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 31.01.2024 at 17:17:40.
Reply With Quote