View Single Post
  #117  
Vechi 15.05.2024, 08:28:31
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.260
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cozia Vezi mesajul
O fi adevarat ce zice Simion despre amenzile uriase din plandemie pe care inca le plateste si acum din salariu? Sau o fi vrajeala?
Eu din ce stiu cunostintele care au primit amenzi pe strada s-au dus cu ele in curte si au fost anulate.
Simion a primit zeci de amenzi mergând prin toate județele, unele le-a anulat, altele au rămas Ludovic Orban a interferat prin legea lui tâmpită cu dreptul la campanie față în față cu cetățenii a partidelor dar a limitat și dreptul la protest, la vizionare spectacole și evenimente sportive, dar proștii votează Alianța Dreapta Unită având memoria scurtă și uitând ticăloșiile ăstora.

Și Șoșoacă fost curățată cu amenzi, ziceau unii ticăloși că cum și-a făcut Simion campanie, ei erau amendați cu autocarul și deschideau live-uri care aveau totuși vizualizări și se vedeau prin parcări cu susținătorii prin diferite orașe, dar poliția era după ei, la nu știu câți șoferi care ajutau partidul nici nu erau membri, le-a luat carnetul că au staționat autocarul în Arad de pildă.

Au riscat și au câștigat, puteau să nu treacă pragul și să rămână cu amenzile.

Proștii și ticăloșii votează Alianța Dreapta Unită uitând cât rău a făcut Ludovic Orban în plandemie el liberalul care apreciază drepturile și libertățile chipurile.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.

Last edited by Iorest; 15.05.2024 at 08:31:17.
Reply With Quote